Reklama
Zdrowa, jędrna i piękna skóra wymaga codziennej pielęgnacji, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy jest narażona na działanie niskich temperatur i suchego powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. W utrzymaniu dobrej kondycji skóry pomaga witamina A oraz witamina E, nie bez powodu nazywana witaminą młodości. Oba te składniki zawiera dermatologiczny żel do mycia Linovit A+E. 
 
Dbałość o zdrowy wygląd i pielęgnacja skóry od zawsze były dla kobiet ważną kwestią. Już w starożytnym Rzymie opracowano pierwszą recepturę na krem nawilżający. Robiono go ze stopionego wosku z oliwą, a dla przyjemnego zapachu dodawano płatki róż. Jeszcze na początku XX w. dla zachowania dobrej kondycji skóry, kobiety gotowe były nacierać się trującym chlorkiem rtęci.
 
Na szczęście dziś nie trzeba sięgać po tak radykalne metody, by wyglądać pięknie i zdrowo. Wystarczy do tego codzienna pielęgnacja odpowiednio dobranymi produktami, które zawierają niezbędne substancje i mikroelementy. Takim rozwiązaniem jest dermatologiczny żel do mycia Linovit A+E, przeznaczony do oczyszczania zarówno ciała jak i twarzy (w tym makijażu).
 
Starannie dobrany skład produktu, sprawia, że działa on kojąco, nawilża i regeneruję skórę. Zapobiega również przedwczesnemu starzeniu się skóry, odżywia ją a także zmniejsza jej wrażliwość na promieniowanie UV. Codzienna troska o skórę twarzy i ciała z żelem Linovit A+E zamienia się w przyjemny rytuał, który zapewni najlepszą opiekę, nawet w najtrudniejszym dla niej zimowym okresie. 
 
Bez względu na porę roku musimy jednak pamiętać, że nasza skóra jest stale wystawiana na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego też powinniśmy przykładać dużą wagę do codziennej pielęgnacji. Pomoże nam w tym dermatologiczny żel Linovit A+E, dzięki któremu będziemy długo cieszyć się zdrowym, promiennym wyglądem. 
 
Produkt kosmetyczny dostępny tylko w aptekach lub e-sklepie ziololek.pl
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo