Reklama
 
Lakma Strefa – producent i dystrybutor produktów chemii gospodarczej – wprowadziła na rynek nową linię koncentratów do płukania tkanin, inspirowaną zapachami ekskluzywnych perfum. Linia Perlux Perfume to 3. skoncentrowane płyny Passion, Elegance i Glamour. 
 
 
 
Esencjonalna formuła linii Perlux Perfume zwiększa wydajność płynu oraz gwarantuje długotrwały zapach. Precyzyjnie dobrane składniki zapewniają ochronę tkanin, przedłużenie ich  żywotność oraz wyjątkową miękkość i przyjemność w dotyku.
 
Koncentraty zwierają aktywne składniki chroniące włókna i zapobiegające ich uszkodzeniom podczas prania oraz suszenia. Zawarta w nich technologia EASY IRON redukuje liczbę zagnieceń i ułatwia prasowanie. Produkty zalecane są do użycia przy praniu ręcznym oraz w pralkach. 
 
Perlux Perfume Passion to koncentrat do płukania tkanin, który łączy w sobie zmysłową nutę piżma i wanilii z zapachem dzikich owoców.
Pojemność: 1 l
Perlux Perfume Elegance stworzony na podstawie kuszącego aromatu wanilii i esencjonalnej bergamotki.
Pojemność: 1 l
Perlux Perfume Glamour to kojący zapach białej orchidei, stworzony z myślą o kobietach, które uwielbiają zapach białych kwiatów.
Pojemność: 1 l
 
 
***
Lakma Strefa  - polskie przedsiębiorstwo założone w 1988. Spółka specjalizuje się w szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemach dociepleń oraz chemii gospodarczej i profesjonalnej. Jeden z liderów na krajowym i europejskim rynku. Naczelną dewizą firmy jest ciągły rozwój nowych technologii oraz produktów, a także troska o środowisko naturalne. Portfolio marek: Sidolux, Perlux, Alertex, Sollux Organic Clean, Preseptol.
 
mat. prasowe
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo