Reklama
Linię Dermika Hydralogiq stworzyliśmy, inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry.  Wyjątkowość pielęgnacji Dermika Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają naskórek i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji cery 30+, a jako nowość wprowadzamy dwa kremy przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej 40,  
- NOWOŚCI - 
- ENZYMATYCZNY KREM STYMULATOR ODNOWY NA NOC CERA DOJRZAŁA 40+  
- ENZYMATYCZNY KREM KOREKTOR ZMARSZCZEK NA DZIEŃ CERA DOJRZAŁA 40+  
Składniki aktywne:
• TECHNOLOGIA SOFT-PEEL – zawiera enzym, który złuszcza naskórek. Odkrywa młodą cerę, otwartą na dobroczynne działanie składników aktywnych.
• LINE-FILLER – jest kompleksem fitosfingozyny i kwasu salicylowego. Wzmacnia barierę skórną i poprawia jej integralność. Stymuluje syntezę kolagenu i fibryliny – białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Dzięki temu skutecznie redukuje zmarszczki.
• LIPO-CARE – na bazie oleju canola łagodzi podrażnienia i chroni przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego.
• EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO - symbolu nieskazitelnej gładkości, rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.
 
 
ENZYMATYCZNY KREM KOREKTOR ZMARSZCZEK NA DZIEŃ CERA DOJRZAŁA 40+  
Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera
 
Krem enzymatyczny korektor zmarszczek ukierunkowany jest na przeciwzmarszczkową pielęgnację cery po 40. roku życia. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, line-filler i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz poprawiać elastyczność i jędrność skóry. Dzięki temu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra gładka w dotyku, zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.
 Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:
 • 19% krótsze zmarszczki2
 • redukcja głębokich zmarszczek wg 84% kobiet1
 • natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 55%2
Poj. 50 ml  
 
ENZYMATYCZNY KREM STYMULATOR ODNOWY NA NOC CERA DOJRZAŁA 40+  
Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera
 
Krem enzymatyczny stymuluje odnowę Twojej skóry, kiedy śpisz. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, lipo-care i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz chronić cerę przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego. Dzięki temu zmarszczki są zredukowane, a skóra gładka i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazjii. 
Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:
 • 12% krótsze zmarszczki2
 • 82% kobiet potwierdziło wygładzenie głębokich zmarszczek1
 • nawet o 20% gładsza skóra2 
• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 59%2
Poj. 50 ml 
 
Linia Hydralogiq to kosmetyki, które jednocześnie intensywnie nawilżają i złuszczają wierzchnie warstwy naskórka tak jak hydradermabrazja, aby skóra mogła zachować jędrność i odzyskać blask.
 
Po 40. roku życia oznaki starzenia stają się bardziej widoczne m.in. na skutek wydłużającego się cyklu odnowy skóry. Nadbudowana warstwa rogowa:
● utrudnia przenikanie składników aktywnych
● sprawia, że naskórek traci elastyczność.
Z pomocą przychodzi hydradermabrazja. To wodne złuszczanie połączone z kondycjonowaniem i nawilżaniem skóry. Dzięki eksfoliacji hydradermabrazja usprawnia cykl odnowy skóry, a więc ma efektywne działanie przeciwzmarszczkowe. W dwóch nowych kremach z serii, przeznaczonych dla kobiet o skórze dojrzałej, dołożono składnik, który przede wszystkim redukuje zmarszczki.
 
mat. prasowe
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo