Reklama
100% SKUTECZNOŚCI, KOMFORTU I SATYSFAKCJI
 
Prezentujemy 2 nowe kremy dla mężczyzn –100% for Men POWERSTARTER!
 
-  ŻEL & PEELING & MASKA MENTOLOWA 3 w 1     POWERSTARTER
-  NAWILŻAJĄCY HYDROKREM DO TWARZY 2 w 1   POWERSTARTER
Energizująca, odmładzająca pielęgnacja stworzona z myślą o mężczyznach gotowych na prawdziwie męskie spojrzenie na pielęgnację.
 
Specjalnie dla mężczyzn świadomych potrzeb swojej skóry w laboratoriach Dermika powstała seria kosmetyków 100% for Men. Kremy zapewniają efektywną pielęgnację przeciwstarzeniową, mają lekkie, przyjazne konsystencje, łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają. Ich rodzaj został dopasowany do potrzeb skóry mężczyzn w różnym wieku, aby zapewniać 100% satysfakcji z użycia.
 
Linia Dermika 100% for Men POWERSTARTER! Została stworzona z myślą o mężczyznach wymykających się stereotypom. Go¬towych na prawdziwie męskie spojrzenie na pielę¬gnację. Takich, którzy poszukują produktów dla m꿬czyzn, a nie męskiej wersji kobiecych kosmetyków.
Potrzeby męskiej skóry różnią się od potrzeb skóry kobiet. Dlaczego? Bo męska skóra jest grubsza, zazwyczaj z intensywniejszą produkcją sebum, na co wpływ mają męskie hormony. Zmarszczki na niej pojawiają się później, ale są głębsze i bardziej zarysowane. Starzeje się wol¬niej, ale jest bardziej narażona na podrażnienia i wysuszenie. 
 
Dlatego, aby jak najdłużej zachować atrak¬cyjny wygląd, ważne jest stosowanie idealnie dobranych kosmetyków trafiających w 100% w te wyjątkowe potrzeby.
 
SKLADNIKI AKTYWNE - Seria 100% for Men POWERSTARTER 
ENERGY BOOSTER – źródło pobudzającej tauryny zaczerpniętej z morza. Stymuluje pracę mitochondriów – akumulatorów komórek skóry, zaopatrując je w energię. Poprawia kondycję i nawilżenie, redukuje oznaki zmęczenia i zmarszczki.
CALMINATOR – pozyskany z mięty pieprzowej. Ogranicza objawy podrażnienia, łagodzi pieczenie po goleniu, odświeża i zmiękcza skórę.
MOCNY MENTOL – pobudzający i chłodzący,
PYŁ WULKANICZNY Z TURCJI – niezrównany w oczyszczaniu i wygładzaniu skóry.
 
   
ŻEL & PEELING & MASKA MENTOLOWA 3 w 1        
POWERSTARTER  NOWOŚĆ
PROBLEM: CERA NIEDOSKONAŁA I POZBAWIONA ENERGII, ZMARSZCZKI   
3 w 1: żel, peeling i maska mentolowa to ekstremalnie pobudzające doświadczenie.
EFEKTY PIELĘGNACJI POTWIERDZONE BADANIAMI:
100% MĘŻCZYZN POTWIERDZIŁO EFEKTY:
• Wygładzenie skóry
• Zmniejszenie liczby zaskórników
• Bardziej świeża i promienna cera
Sposób użycia:
– Jako żel oczyszczający. Zwilż skórę twarzy. Na wilgotną dłoń wyciśnij niewielką ilość produktu (wielkości ziarnka grochu) i delikatnie rozprowadź po skórze twarzy. Spłucz dużą ilością wody.
– Jako peeling. Zwilż skórę twarzy. Na mokre dłonie wyciśnij większą ilość produktu i rozcieraj na twarzy kolistymi ruchami przez 2-3 minuty. Zwróć szczególną uwagę na czoło i okolice nosa. Jeśli peeling stanie się zbyt szorstki, ponownie zwilż dłonie wodą.
– Jako maskę. Nałóż cienką warstwę produktu na umytą i zwilżoną twarz. Po kilku minutach zmyj wodą. Jeśli uczucie chłodzenia będzie zbyt intensywne, skróć czas stosowania
 Poj. 100 ml  
 
 
 
 
 
 
 
NAWILŻAJĄCY HYDROKREM DO TWARZY 2 w 1                        
POWERSTARTER   NOWOŚĆ
PROBLEM: CERA POZBAWIONA ENERGII, SUCHOŚĆ, PODRAŻNIENIA, ZMARSZCZKI
Nawilżający hydrokrem oparty o energetyczną algę i ekstrakt z mięty pieprzowej. To dwa rozwiązania w jednym – odświeżenie twarzy i łagodzenie idealne po goleniu. Dobry początek dnia!
EFEKTY PIELĘGNACJI POTWIERDZONE BADANIAMI:
U 100% BADANYCH SZYBKA POPRAWA NAWILŻENIA ŚREDNIO O 59%¹!
100% mężczyzn potwierdziło efekty:
• Odświeżenie
• Zmiękczenie i wygładzenie
• Wyraźne złagodzenie podrażnień
Sposób użycia:
To proste – nałóż hydrokrem na ogoloną skórę twarzy. Stosuj nawet dwa razy dziennie
Poj. 100 ml  
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo