Reklama
Limanova Hotel*** jest nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie, położonym w Małopolsce, w  miasteczku Limanowa, które znajduje się we wschodniej części Beskidu Wyspowego. Malownicza okolica, piękne widoki, krajobraz górski i najwyższy poziom usług to gwarancja udanego wyjazdu.
 
 
Limanova Hotel*** dysponuje komfortowymi pokojami w 5 różnych kategoriach oraz zapleczem konferencyjnym, co sprawia, że jest to miejsce odpowiednie nie tylko na rodzinne wyjazdy rekreacyjne, ale również dla klientów biznesowych, którzy szukają obiektu na organizację szkoleń i spotkań biznesowych. Goście Limanova Hotel*** mogą  zrelaksować się w Strefie SPA & Wellness, oferującej sauny, jacuzzi, aromaterapię i liczne zabiegi na ciało i twarz, a w weekendy każdy z Gości może uczestniczyć w zabawie z Dj-em w  klubie muzycznym Limosfera.
 
 
Swoim gościom restauracja Hotelu Limanova*** oferuje bogate menu kuchni polskiej łączącej tradycję z innowacyjnymi sposobami gotowania i podania potraw. Szef Kuchni swoje dania opiera na produktach sezonowych, regionalnych i dobrych jakościowo, co czuć w pełnym smaku serwowanych posiłków. Restauracja Limka28 to również znakomite miejsce na organizację imprez biznesowych oraz okolicznościowych.
 
 
KONTAKT:
Limanova Hotel***
Ul. Sikorskiego 28
34-600 Limanowa
Telefon: +48 18 3327 805
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo