Reklama
TALARIA RESORT & SPA to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa stworzona została z myślą o kobietach. W weekendy wypoczywają u nas wyłącznie Panie!
 
Talaria  Resort & Spa  położona jest w Trojanowie k. Garwolina (woj.mazowieckie), 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina. Oferuje swoim Gościom zakwaterowanie w 34 komfortowych pokojach w Pałacu i Pawilonie Parkowym, dwie restauracje i kawiarnię, dostęp do strefy SPA liczącej sobie 1000 m2 (basen, jacuzzi, sala cardio, świat saun, domek ziołowy, hammam, ruska bania, osiem gabinetów zabiegowych), liczne ścieżki biegowe i spacerowe, chatę grillową oraz mini - zoo.  
 
Otoczony pięknymi  stawami i zielenią 25- hektarowego parku, XIX- wieczny Pałac  w Trojanowie stanowi centrum tego wyjątkowego miejsca. Zabytek pozostawiony przez lata bez opieki, teraz otrzymał nowe życie.
 
Talaria Resort & SPA to coś więcej niż Hotel & SPA. To miejsce stworzone z myślą o naszych Gościach. Talaria inspiruje codziennie nowymi pomysłami aktywności, kuchni wellness. Każdy z Gości znajdzie dla siebie coś innego: może aktywnie spędzić czas, poradzić się specjalisty, spędzić czas ze znajomymi, zrelaksować się na masażu, poleniuchować i dokończyć jedną z tych wyczekiwanych książek.
 
 
W Talarii  można  poczuć  smak domowego soku z malin, ale również delektować się szampanem. Obiekt spełni potrzeby Gości, którzy potrzebują chwili wytchnienia od obowiązków, ale również poszukują  miejsca na organizację spotkania biznesowego czy niezapomnianego przyjęcia weselnego.
 
Przebywając tutaj doświadcza się ciszy i spokoju - tu słychać szum traw, szelest liści,  śpiew ptaków, rozmowy świerszcza ze szczupakiem, a przy dobrej pogodzie nawet  własne myśli.
 
Nazwa "TALARIA" nawiązuje do starogreckiego określenia "skrzydlatych sandałów" - symbolu boga - posłańca - Hermesa. "TALARIAE" były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych "wybojów" drogach i ścieżkach życia.
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo