Reklama
 
XI Edycja plebiscytu SPA Prestige Awards zakończyła się dla hotelu Manor House SPA podium w kategoriach: Najlepsze Holistyczne SPA (I miejsce), Najlepsze Health & Anti-aging SPA oraz Najlepsze Baseny i Aquaparki. 
 
 
 
18 maja br. podczas wieczornej Gali konkursu SPA Prestige Awards 2017 ogłoszono wyniki XI edycji. Celem tego renomowanego plebiscytu branży Spa & Wellness w Polsce „jest wyszczególnienie hoteli Spa & Wellness o ponadprzeciętnej obsłudze klienta”. Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA****Pałac Odrowążów***** zwyciężył w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA i otrzymał wyróżnienia jako Najlepsze Health & Anti-aging SPA oraz Najlepsze Baseny i Aquaparki. Uroczystą Galę poprowadził Cezary Pazura. Tego wieczoru Teatr Sabat gościł celebrytów, przedstawicieli najlepszych hoteli SPA i ekspertów branży. Nagrody w imieniu Manor House SPA odbierały Adrianna Wrona – Zyskowska i Marcelina Wrona. 
 
„Ostatni czas był dla nas bardzo owocny, spotkaliśmy się z przychylnością zarówno ekspertów w branży, finansistów, jak i głosujących na nas Gości. W ciągu miesiąca otrzymaliśmy aż siedem nagród: Znak Jakości ECARF i Znak Jakości Vege, Rekomendację Magazynu Forbes, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz trzy wyróżnienia w tegorocznej edycji SPA Prestige Awards. Szczególnie cieszy nas tytuł najlepszego holistycznego SPA w kraju, bo w naszym kompleksie postawiliśmy właśnie na holistyczną filozofię” - mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House ® SPA i dodaje – „Wszystkie nagrody są potwierdzeniem, że obraliśmy dobrą drogę rozwoju, że nie tylko wychodzimy naprzeciw potrzebom Gości, ale też wytyczamy trendy na niełatwym polskim rynku SPA & Wellness. Utwierdza nas to w przekonaniu, że warto poszukiwać nowości i przypominać wartościowe, choć czasem zapomniane rozwiązania, warto zaskakiwać i inspirować, ale też i edukować m.in. przez warsztaty czy publikacje o tym jak zdrowo żyć”. 
 
 
Kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** położony w centralnej Polsce  uchodzi za miejsce, gdzie zwalnia czas, a historia łączy się z luksusem i dobrą energią natury. Jest to hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom, co od lat jest potwierdzane odpowiednimi certyfikatami. Manor House SPA 15 maja br. otrzymał Znak V – przyznawany przez Fundację Viva! za najwyższej jakości usługi zgodne ze stylem życia wegan. Mazowiecki kompleks doceniono znakiem jakości VEGE (już po raz czwarty) za starannie wyselekcjonowane Menu dla Wegan i profesjonalne usługi SPA.Z kolei międzynarodowy tytuł „Hotel przyjazny dla osób z alergiami” jakim Manor House SPA -jako jeden z trzech hoteli w Polsce - posługuje się od 2015 r. Fundacja ECARF właśnie przedłużyła na kolejne dwa lata. Znak jakości ECARF jest przyznawany za szczególną troskę o potrzeby osób zmagających się z alergiami. 
 
W Manor House SPA znajdują się pokoje dedykowane osobom zmagającym się z alergiami, które zostały przygotowane zgodnie z rygorystycznymi wymogami Europejskiego Centrum Badań Alergii. 
 
 
Manor House SPA to także Polskie Centrum Biowitalności, bowiem poziom promieniowania energetycznego sięga tu nawet 30 000 w skali Bovisa (indeks energii życiowej). Biowitalność zdrowego organizmu wynosi ok. 6500 jednostek Bovisa, przebywanie w miejscach o niższej energetyce osłabia go, o wyższej – wzmacnia. Pobyt w Manor House SPA niesie więc nie tylko błogi relaks w ciszy i spokoju, z dala od miasta i w otoczeniu przepięknego zabytkowego parku z pomnikami przyrody. To także doskonały sposób na wzmocnienie witalnej energii. Czy poprzez przebywanie w miejscach mocy, które emanują dobrą energią natury - warto odwiedzić Ogród Medytacji z energetyczną Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i Kamiennym Kręgiem Mocy. Czy to poddając się energetycznym zabiegom np.: terapii harmonizacji czakr na Kryształowym Łóżku, podczas której energia przenoszona przez kryształy o określonych kolorach otwiera czakry; Terapii Biowitalnej, gdzie działają połączone siły magneto-, termo-, myzyko-, lito- i jonoterapii harmonijnie oddziałując na duszę, ciało i umysł lub korzystając z plazmowego systemu balansującego Eemana, który usprawnia przepływ energii Chi przez meridiany w ludzkim ciele.
 
Na kompleks hotelowy w Chlewiskach składa się zabytkowy Pałac Odrowążów, klimatyczna Stajnia Platera z restauracją serwującą wykwintne dania polskiej i wegańskiej kuchni oraz wg autorskiej „Diety Życia”, Termy Zamkowe z nowoczesnym zapleczem rekreacyjnym: Łaźnie Rzymskie, bezchlorowy basen z wodą ożywioną metodami Gradera dr. Keshego, energetyczne Gabinety Bioodnowy z unikatową Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia® 
i innowacyjnym programem odmładzającym, który  pobudza procesy samouzdrawiania na poziomie komórek, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie. Warto wymienić atrakcje wyróżniające Manor House SPA: słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA, koncerty na gongi i misy tybetańskie czy własną stadninę koni. 
 
Więcej informacji na: www.manorhouse.pl  
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo