Reklama
Piwo to najpopularniejszy alkohol na świecie i trzeci, zaraz po wodzie i herbacie napój. Jego historia sięga dziejów Mezopotamii (ok. 4000 l.p.n.e.),mimo, że w Polsce jest trochę krócej to popularność jego utrzymuje się od wielu wieków. Tradycja piwowarska w naszym kraju jest ogromnie bogata i na wysokim poziomie, bo do browarnicy uznają ją niemal za sztukę. Podobnie, jak jego miłośnicy. Nie ma w tym nicdziwnego, bo proces produkcji jest niezwykle wyszukany. Przez wielu kunszt browarniczy uznawany jest na równi z winiarskim.
 
 
Nie istnieje jedna receptura, a każdy gatunek piwa lub jego odmiana wymaga innego postępowania. Dlatego też coraz bardziej wybredne podniebienia smakoszy piwa odwracają się od masowo produkowanych piw na rzecz mniejszych browarów, które z pieczołowitością dbająo jakość swoich produktów. Jednym z najlepszych przykładów jest Browar Sulewski, którego historia ma już 110 lat.
 
 
Piwo to nie tylko napój, ale i filozofia
Niepowtarzalny Browar Sulewski swoim wystrojem wnętrz i kuchnią, ale przede wszystkim unikalnym smakiem piw w nimwarzonych nawiązuje do charakterystycznych dla Bawarii i naszych południowych sąsiadów lokali. Jednak, co najważniejszepowstał z pasji do piwa i tradycyjnych potraw polskich, do których doskonale pasuje.
 
Wpisuje się tym samym w coraz bardziej popularny trend, który łączy filozofię browarniczą z wyszukaną kuchnią. Odpowiednie piwo dopasowywane jest do potraw, tak jak wcześniej działo się to w przypadku wina.
 
Do Browaru Sulewski często przyjeżdżają znani goście, którzy szczególnie cenią jakość piwa, atmosferę miejsca, doskonałą kuchnię, wygodny hotel oraz ... świetną zabawę.  
 
Obejrzyjcie film, który powstał ze strefy kibica Browaru Sulewski:
 
Piwa z Browaru Sulewskiego
W Browarze Sulewskim warzonych jest 7 rodzajów piw. Mocne piwo warzone Koźlak, które zachwyca nie tylko głębokim smakiem, alei etykietą utrzymaną w wyjątkowym klimacie. Apa, to kolejne dzieło browaru, którego owocowe nuty świetnie wpisują się w letni klimat.Obok nich w ofercie znajduje się piwo Marcowe, które słynie przede wszystkim, jako ulubione piwo podczas słynnego Oktoberfest. Browar Sulewski swoją popularność zyskał m.in. jasno złocistemu Pilsowi, złocistemu Weizenowi, bursztynowemu Lagerowi i ciemno brązowemu Dukelowi. Wszystkie z nich są otrzymywane dzięki tradycyjnemu procesowi warzenia i są niefiltrowane. Zyskują one coraz większą rzeszę miłośników, które doceniają kunszt browarniczy z polską metką.
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo