Reklama
W samym sercu Bieszczad, w Polańczyku rusza budowa condohotelu Sun & Snow Resorts - Solina. Inwestycja będzie pierwszym tego typu obiektem położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego. Sprzedaż 250 apartamentów właśnie się rozpoczęła.
 
 
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, warto poznać korzenie polskiej kuchni, jej swoiste cechy i charakterystyczne potrawy. Zachłyśnięci różnorodnością dań i produktów z całego świata, odeszliśmy od naszej tradycyjnej kuchni. Wiele osób zna się świetnie na sushi czy churrosach, a nigdy nie jadło prawdziwej kiszki ziemniaczanej czy cynaderek. Czym Polacy zajadali się w 1918 r.? Jakie potrawy po tych 100 latach są wciąż popularne?
 
 
Zamek Karpniki ma wszystko to, czym nie dysponują nowoczesne hotele i czego współcześnie stworzyć nie można: autentyczność, aurę tajemniczości oraz niepowtarzalny charakter.
 
Na przestrzeni wieków zamek należał do wielu możnych rodów śląskich, był wielokrotnie przebudowywany, aby w XIX w. z inicjatywy Hohenzollernów zyskać ostatecznie neogotycki wygląd.
 
 
 
 
 
 
Po spektakularnej renowacji przeprowadzonej w latach 2010-2014 obiekt zachwyca historycznym klimatem, oryginalnością wnętrz i liczbą zachowanych detali. Obecnie Zamek Karpniki to obiekt o charakterze butikowym, pełniący funkcję hotelową i gastronomiczną.
 
Hotel Manor House SPA z tytułem najlepsze Health & Anti-aging SPA!
 
 
W XII edycji plebiscytu SPA Prestige Awards kompleks hotelowy Manor House SPA trzykrotnie stanął na podium. Zdobył wyróżnienia w kategoriach Holistyczne SPA i  Luksusowe SPA 5*, a w Health & Anti-aging SPA pokonał wszystkich konkurentów. 
Limanova Hotel*** jest nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie, położonym w Małopolsce, w  miasteczku Limanowa, które znajduje się we wschodniej części Beskidu Wyspowego. Malownicza okolica, piękne widoki, krajobraz górski i najwyższy poziom usług to gwarancja udanego wyjazdu.
 
Już 15 marca 2018 dla gości otwarty zostanie hotel ibis Styles Warszawa City. To pierwszy w stolicy obiekt marki, która buduje swoją sieć w oparciu o unikatowe koncepcje niepowtarzalnych przestrzeni. Ich inspiracje pochodzą z różnych źródeł, a cechami wspólnymi są zawsze: nieograniczona kreatywność, pozytywna energia, optymistyczny nastrój i doskonały komfort. Hotel, powstający przy ulicy Grzybowskiej 43, już niedługo przeniesie odwiedzających w świat historii... warszawskich tramwajów!
 
15 marca 2018 w Domotece odbędą się symboliczne 10. urodziny stołka PLOPP, ikony nie tylko polskiego designu, wyjątkowego projektu Oskara Zięty. Ta impreza to pierwsze z cyklu wydarzeń odnoszących się do sfery wzornictwa i architektury, które będą się odbywać w tym roku w Domotece.
 
Wybór kierunku i miejsca na wypoczynek z najbliższymi to nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę oczekiwania wszystkich członków rodziny również tych najmłodszych. Warto odkryć w sobie dziecięce marzenia i dać się uwieść niezwykłej przygodzie, która czeka w Atlantis, The Palm w Dubaju. 
 
 
14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Masz już pomysł jak spędzić dzień zakochanych? Jak kolejny raz zaskoczyć ukochaną osobę? Zabierz ją na Walentynkowy Weekend do SPA! 
 
Ferie oraz wakacje to czas, kiedy każdy młody człowiek marzy o tym żeby opuścić rodzinny dom i wyjechać z rówieśnikami. Rodzicom z kolei sen z powiek spędza obawa czy ich pociechy w czasie wakacyjnych szaleństw będą bezpieczne. Rozwiązaniem tego zmartwienia są wyjazdy organizowane przez biuro podróży specjalizujące się w obozach młodzieżowych, a w tej dziedzinie liderem w kraju jest Almatur, najdłużej działające polskie biuro podróży.
 

Strona 1 z 7

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo