Reklama
Najprzystojniejszego mężczyznę Polski – Jakuba Kucnera już niedługo zobaczymy w nowej roli. Mister 2017 wcieli się w postać pechowego pana młodego, który trafi na SOR w serialu TV Puls „Lekarze na start”.
 
 
 
Sam Mister przygodę z serialem komentuje tak:
 
„Praca na planie „Lekarzy na start” to była niezapomniana przygoda i świetna zabawa. Choć nie był to mój debiut przed kamerą, pierwszy raz zagrałem w serialu medycznym. Wcieliłem się w pana młodego, który prosto z zakrapianego wieczoru kawalerskiego trafia na izbę przyjęć. Na początku doktor Zuza  myśli, że Grzegorz przesadził z zabawą i zatruł się alkoholem. Jednak sprawa okaże się o wiele poważniejsza i śmiertelnie niebezpieczna dla każdego z mojego otoczenia. A w perspektywie jest przecież zbliżający się ślub!"
 
 
Jakub Kucner to dwudziestodziewięcioletni, pochodzący z Poznania tegoroczny zdobywca tytułu Mister Polski 2017. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, ukończył także studium aktorskie, zatem rola w serialu nie jest dziełem przypadku. Już wcześniej brał udział w produkcjach filmowych, a także zajmował się konferansjerką.
 
 
W serialu „Lekarze na start” Jakuba Kucnera zobaczymy już w czwartek, dziewiątego listopada o 16:30!
 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo