Reklama
Agnieszka Smoczyńska idzie w ślady Guillermo del Toro i Alejandro Gonzáleza Iñárritu!
 
Światowa premiera nowego filmu reżyserki w ramach 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes
 
„Fuga" wybrana do prestiżowej sekcji Tygodnia Krytyki Filmowej (Semaine de la Critique)
 
Pierwszy pokaz filmu z udziałem twórców już jutro
British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Makbet” z Rorym Kinnearem i Anne-Marie Duff. Transmisja LIVE przedstawienia z polskimi napisami będzie można zobaczyć 10 maja 2018 o godzinie 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.
 

Czytaj więcej...

Na ekrany kin powraca Benedict Cumberbatch w „Hamlecie” Szekspiraw cyklu „National Theatre Live”, a wszystko to na życzenie publiczności.
 
nazywowkinach.pl – dystrybutor transmisji i retransmisji operowych, baletowych i teatralnych do kin – ma przyjemność poinformować, że po sukcesie frekwencyjnym w 2015 r. na wielki ekran powraca spektakl „Hamleta” w reżyserii Lyndsey Turner, wystawiony w Barbican Centre w Londynie. Magnesem dla kinowej i teatralnej publiczności jest kreujący rolę tytułową Benedict Cumberbatch.

Watchout Studio informuje, że do obsady filmu Zimna Gra dołączył amerykański aktor Bill Pullman, który wcieli się w postać głównego bohatera Joshuy Mansky’ego. 
 
The Metropolitan Opera i Multikino zapraszają na transmisję opery „Cyganeria”, która odbędzie się 24 lutego o godz. 18:30 w wybranych kinach sieci Multikino.
 
Z okazji zbliżających się Walentynek prezentujemy najnowszy, wyjątkowo romantyczny materiał z planu filmu. Zachęcamy do oglądania i wkroczenia do świata, w którym miłość bywa zabójcza.
 
„Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego” – wyjątkowy mini serial TVN zapowiadający premierę kinową komedii romantycznej „Podatek od miłości”.
 
 
W premierowym odcinku ostra jazda z Kayah!
Film na ekranach od 26 stycznia.
 
Katastrofa w samolocie, zawiedzona miłość, inicjacja narkotykowa, live sex chat, poród na weselu i desperacka próba ratowania planety przed zagładą.
 
 
Debiutancka czarna komedia Pawła Maślony „Atak paniki” zaprezentowana zostanie podczas Kinokozetki, cyklu pokazów filmowych, których istotnym elementem jest rozmowa z publicznością, przybierająca formę terapeutyczną. Gospodarzami spotkania będą krytyk filmowy Tomasz Raczek oraz psycholog Armen Mekhakyan. Seans Kinokozetki odbędzie się w czwartek, 11 stycznia 2018, o godz. 19.00, w warszawskim kinie Kultura. Bilety w cenie 14 i 17 zł. Organizatorem Kinokozetki jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich.
 
British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Wieczór Trzech Króli” z Barbican Theatre. Przebojową komedie Szekspira będzie można zobaczyć ponownie 6 stycznia 2018 o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Teatr Brytyjski w Multikinie”.
 
 

Strona 1 z 10

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo