Reklama
TRIUMPH PRZEDSTAWIA BIUSTONOSZE O NAJWYŻSZYM STOPNIU STABILIZACJI BIUSTU W SEZONIE JESIEŃ/ZIMA 2018!
 
#TogetherWeTriumph 
 
 
 
Triaction, to kolekcja sportowa, która oferuje idealnie skrojone, funkcjonalne biustonosze, zapewniające komfort podczas ćwiczeń. 
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że różne rodzaje aktywności fizycznej wymagają innego rodzaju wsparcia dla biustu, dlatego też podzieliśmy nasze biustonosze sportowe na dwa rodzaje: Cardio i Studio, w zależności od stopnia intensywności wybranego treningu. 
 
 
Seria Cardio stabilizuje biust i zapobiega jego podskakiwaniu, zapewniając optymalne wsparcie dla wszystkich kształtów i rozmiarów miseczek. Biustonosze Magic Motion Pro są innowacyjne, lekkie i wykonane z materiałów o właściwościach oddychających. 
 
 
Przebojem w serii Studio jest wyściełany biustonosz Seamless Motion P, który pięknie zaokrągla biust, nie dodając mu objętości. 
Jego atuty to oddychający, lekki materiał z antybakteryjną regulacją oraz gwarancja idealnego wsparcia i podtrzymania biustu 
  
Poznaj stylową kolekcję Triumph Traction jesień-zima 2018! 
 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo