Reklama
12 września KappAhl wprowadza inspirowaną ostatnimi trendami kolekcję miejską dla starszych dzieci, która zapewnia im wygodę i dziecięcy styl. 
 
 
 
 
Kolekcja oferuje odzież w stylu miejskim z akcentami z lat 90. Znajdą się w niej oversizowe i wygodne bluzy, również z kapturem, t-shirty z nadrukowanymi tekstami pasujące do wygodnych spodni dresowych z lampasami. Do tego akcesoria takie jak czapki z daszkiem, sportowe skarpetki i oczywiście torba crossbody, którą można nosić na wiele sposobów. Miękka kurtka z dłuższym włosem w stylu moro lub bomberka dopełnią całości. Cała odzież z tej edycji jest spójna kolorystycznie, zapewniając nieskończenie wiele możliwości stylizacji oraz okazję do pokazania własnego stylu.   
 
 
 
Kolekcja unisex to ważny statement. Pokazuje, że stereotypowe przekonania o tym, co powinny nosić dziewczynki i chłopcy odchodzą do lamusa. W tej kolekcji połączyliśmy modę miejską i unisex, pozwalając dzieciom, aby same wybrały, co im odpowiada – wyjaśnia Maja Olsbo, projektantka w dziale dziecięcym.
 
 
Kolekcja stworzona została w neutralnych, monochromatycznych kolorach, z przewagą czerwieni, czerni i melanżowej szarości, z akcentami moro i żółtego.
 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo