Reklama
Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego KappAhl wprowadza na rynek kolekcję LAB Industries - jest to linia dżinsów dla dzieci w różnym wieku. Spodnie są wyjątkowo popularne wśród najmłodszych klientów marki, która mając szeroki asortyment zarówno modnych, jak i wyjątkowo funkcjonalnych modeli, może zaoferować dzieciom pełną garderobę dżinsów na jesień!
 
 
 
Kolekcja LAB Industries, która miała swoją premierę w sierpniu, zostanie poszerzona o spodnie w nowych kolorach, które idealnie sprawdzą się zarówno w szkole, jak i podczas popołudniowych zabaw. Odnajdziemy w niej m.in. wąskie modele slim z przetarciami, super wygodne joggersy oraz dżinsy Tough Knee z dodatkowym wzmocnieniem na kolanach.
 
Co najważniejsze, wszystkie dżinsy LAB Industries są ekologiczne - powstały z bawełny BCI (Better Cotton Initiative). Wiele modeli zostało również wyprodukowanych przy zastosowaniu zaawansowanych technologicznie procesów, dzięki którym podczas produkcji można zaoszczędzić aż 40% wody!
 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo