Reklama
Colibri vibes
Nastrój kolekcji:
Kolekcja ss18 powstała u styku świata egzotycznego oraz inspiracji form pochodzących z dalekiego wschodu. Energetyczne motywy kwiatowe, czyste intensywne odcienie amarantu czy kobaltu zostały wyeksponowane na tle stonowanej palety jaką stanowią beże oraz granaty. Takie niebanalne połączenie środków wyrazu nadaje stylizacjom nowoczesny i bardzo wyrazisty charakter.
 
Sylwetka:
Kolekcja zwiera elementy inspirowane stylem modernistycznym. Ostateczny wyraz kolekcji to zrelaksowana miękka linia form i kolorów o czym świadczą liczne drapowania charakterystyczne dla twórczości Dawida Tomaszewskiego oraz tkaniny płynnie obrysowujące sylwetkę.  Styl „Colibri vibes” sprawia, że czujemy się modnie i wygodnie w tym samym czasie. Nowe podejście do nonszalancji.
 
Working girl
Nastrój... Kolekcja czerpie inspiracje z biznesowych kodów, które zostały zobrazowane w kultowym filmie z lat 80 „Pracująca dziewczyna”. Linia łączy w sobie nowojorski retro szyk oraz nowoczesny kobiecy „power look”, który stanowi ponadczasową odsłonę klasyki. Kluczowe produkty i formy tej kolekcji to m.in. kultowy trencz,  miejska szmizjerka oraz damski garnitur. Kolorystyka została zbudowana wokół energetyzującej czerwieni uzupełnionej stonowanymi odcieniami szarości oraz granatów. 
 
Sylwetka... jest podkreślona i kobieca a jednocześnie ma wyrazisty charakter biznesowy.
Kluczowe jest tu pojęcie „power dressing”, które powstało na przełomie lat 70. i 80. i określa styl ubioru, który pozwalał kobietom zbudować swój autorytet i wizerunek na rynku pracy zdominowanym przez mężczyzn. Zakodowana „moc” ubioru ma swój magnetyzm, który w działa zdecydowanie w przemyślanych zestawach tej kolekcji.
 
Inspiracje/referencje... Film „Working Girl” (1988) czyli nowojorska opowieść o karierze młodej i ambitnej Tess (Melani Griffin) pracującej na Wall Street, która sfrustrowana postanawia wykorzystać sytuację po to by stać się kobietą sukcesu. W całej historii szczególnie ujmująca jest świadoma ewolucja jej stylu.
 
Spring Marine
Nastrój… kolekcja  jest odsłoną wiosennej, marynistycznej opowieści, która przekłada się na wygodne miejskie formy, które można ze sobą swobodnie łączyć. Kolorystyka to odcienie głębokiego granatu, z domieszką błękitu, bieli, które uzupełnione zostały mocnymi akcentami magenty i kobaltu, odświeżając  klasyczną paletę. Kwintesencją  nadmorskiego  szyku są paski, zaaplikowane na weekendowej marynarce i nonszalanckiej sukience koszulowej.  
 
Sylwetka… Jest lekka, swobodna i wygodna. Ma charakter weekendowy podszyty nutą sportowej elegancji. Kluczowa jest tu funkcjonalność i łatwość w stylizacji, która pozwala na stworzenie licznych zestawów.
 
Vital
Nastrój kolekcji:
Vital, czyli „energia witalna”.Linia ta czerpie inspiracje z natury. Beże, złamane biele, khaki, kurkuma, soczysta zieleń oraz brąz – który wrócił do mody po kilku latach – dają nam poczucie harmonii i równowagi. Każdy z tych odcieni został pożyczony z palety kolorów Matki Ziemi. Ten porządek rzeczy został przyprawiony akcentem kolorystycznym w postaci kwiatów opium (odcień amarantu). 
 
Sylwetka:
W formie jest to kobiecy streetwear nawiązujący do indyjskich inspiracji oraz elementów sportowych. Niebanalne, komfortowe formy zostały wzbogacone kryształowymi elementami na wzór biżuterii Pandory. Zabieg ten czyni tę linię świeżą i współczesną. Linia Vital to esencja stylu, który nazywamy „sportową elegancją”.
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo