Reklama
sloggi od 1979 r., czyli od początku swojego istnienia, regularnie wprowadza innowacje i prowadzi rewolucje na rynku bieliźniarskim. Nadszedł czas na kolejną rewoltę, czyli ZERO Feel. Zapewniamy ZERO ograniczeń, ZERO szwów i metek, ZERO fiszbin, ZERO czerwonych śladów na skórze!
 
 
 
 
 
Wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji i najwyższej jakości włókien, sprawiło ,że materiał dopasowuje się do ciała i tworzy efekt „drugiej skóry”. Seria ZERO Feel została wykonana z jedynej w swoim rodzaju, japońskiej tkaniny o niezwykłej miękkości, gładkości i elastyczności, na którą sloggi ma wyłączność do 2020 r.
 
 
 
Wielokierunkowo elastyczna tkanina (360 stopni stretch) jest zaskakująco rozciągliwa, a przy tym zawsze wraca do swojego kształtu i nie roluje się. Bezszwowa, laserowo cięta, innowacyjna technologia punktowego łączenia materiału daje nam unikalną konstrukcję. Podwójna tkanina na ramiączkach i we frontowej części topu zapewnia pełniejsze wsparcie z dodatkowo uformowanym kształtem podkreślającym kobiecą sylwetkę. Zaokrąglony i nieco uniesiony efekt zapewniają wyjmowane komfortowe wkładki. Aby zlikwidować wszelkie niedogodności usunęliśmy z bielizny sloggi ZERO Feel irytujące wszywki. Wszystkie ważne informacje zawarliśmy w nadrukowanej części.
 
 
Biustonosze ZERO Feel występują w dwóch krojach: top i bralette. 
 
Top ZERO Feel zaprojektowany jest tak, by dopasować się do absolutnej większości kształtów od rozmiaru S do XL. Top z okrągłym dekoltem
o klasycznym kroju świetnie sprawdza się przy większych miseczkach C-D dając naturalnie zaokrąglony efekt i delikatnie zabudowany dekolt. Bralettka ZERO Feel o dekolcie w kształcie V jest idealna dla miseczek A-B-C. Dopasowane do rozmiaru wkładki z lekkim push-up podkreślają biust dla nieco uwodzicielskiego efektu.
 
 
Przez wieki gorsety ściskały, zgniatały, formowały kobiece ciało, by uzyskać nienaturalny kształt. Czas na maksymalną swobodę ruchów i wygodę ze sloggi!
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo