Reklama
Niezniszczalna, zdeterminowana, pionierska i innowacyjna. Z myślą o niej marka UNDER ARMOUR stworzyła pięknie skrojoną i funkcjonalną kolekcję na sezon wiosna/lato 2018, która pozwoli uwolnić potencjał każdej kobiecie.
 
 
Kolekcja Premium UNDER ARMOUR łączy odważne metaliczne akcenty z najwyższą technologią. Świadomie dobrana paleta kolorów mocno nawiązująca do światowych wybiegów.  BREATHELUX  to wyznaczniki nowej kolekcji SS18 -  jest to technologia odpowiedzialna za komfort, dostarcza również wsparcie sylwetce ze względu na swój elastyczny krój, dodatkowo dopasowuje się do indywidualnych potrzeb.
 
Co jeszcze wyróżnia tę kolekcję? Laserowe cięcia gwarantują absolutną wygodę i komfort użytkowania. Panele meshowe i perfekcyjna perforacja zapewniają świetny design oraz jeszcze lepszą wentylację.
 
Kolejną technologią cechującą szeroką gamę produktów UNDER ARMOUR jest THREADBORNE BALANCE. Niniejsza gwarantuje lekkość, świeżość oraz najwyższą wydajność produktów.
 
W kolekcji SS18  użyto również technologi VANISH – stworzona po to, aby ciało zostało suche. Zapewniają to 3 atuty tkaniny: lekka – szybkoschnące, wysoko technologiczne włókna,  elastyczna – idealnie dopasowuje się do sylwetki, a jednocześnie stale powracająca do swojego pierwotnego kształtu, komfortowa - włókna nie zatrzymują w sobie wilgoci, co chroni przed obtarciami ciała oraz znacznie poprawia komfort w trakcie treningu.
 
Kolekcja wiosna/lato 2018 to również wygodne biustonosze. Marka UNDER ARMOUR wie, że właściwie dobrany biustonosz mocno wpływa na wydajność i efektywność treningu. Szybko schnąca tkanina, stałe poduszki oraz możliwość regulacji, pozwolą na idealne dopasowanie biustonosza.
 
 
Kolekcja dostępna na stronie https://mmsport.pl/
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo