Reklama
Do niedawna noszenie okularów korekcyjnych było uważane za przykry obowiązek. Dziś to jeden z najmodniejszych dodatków do każdej stylizacji. Okulary nie tylko poprawiają jakość widzenia, ale podkreślają nasz styl i osobowość. W zależności od kształtu potrafią całkowicie odmienić nasz wizerunek.
 
W pracy
W relacjach biznesowych bardzo ważne jest to jak wyglądamy ponieważ istotne jest pierwsze ważenie. Dobrze skrojony garnitur, wyprasowana koszula, odpowiednia długość sukienki to pierwsze o czym myślimy kompletując garderobę na spotkanie biznesowe. Jednak często zapominamy o tak ważnym dodatku jak okulary, które znajdują się w centralnej części twarzy. Odpowiednio dobrane stworzą bardziej profesjonalny wizerunek i dodadzą pewności siebie, dlatego wybierając okulary powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich kształt.
 
Na co dzień
Okulary korekcyjne wpływają na to jak jesteśmy postrzegani ponieważ nosimy je przez większość dnia. Jeśli chcesz ocieplić swój wizerunek zamień oprawy prostokątne na okrągłe, które złagodzą rysy twarzy. Dzięki temu uzyskasz bardziej luźny i nieoficjalny look. „Dla kobiet idealne będą okulary o kocim kształcie, które dodają wdzięku i urody.” – mówi Marcin Krasnodębski ekspert marki Belutti.
 
Na imprezę
Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu doskonałym rozwiązaniem będą okulary w mocnych kolorach lub w niestandardowych kształtach. Nadadzą charakteru każdej, nawet z pozoru nudnej stylizacji i przyciągną uwagę. Dobrym rozwiązaniem będę również okulary z ozdobnymi zausznikami. Nie bój się eksperymentować! 
 
 
Przedział cenowy: 299-399 pln
Dostępność: najlepsze salony optyczne na terenie całej Polski.
 
Więcej na www.belutti.com
 
O marce:
BELUTTI to polska marka z włoskimi korzeniami, która oferuje oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka narodziła się w 1998 r., w urokliwym włoskim miasteczku Belunno. BELUTTI to połączenie nowoczesnego designu i najwyższej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną marki jest dbałość o detale - zdobiące zauszniki lub fronty opraw to znak rozpoznawczy Belutti. Każdy element jest idealnie wkomponowany w oprawę, a starannie wyselekcjonowane materiały są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Okulary i akcesoria optyczne BELUTTI są dostępne w ponad kilkuset renomowanych salonach optycznych w Polsce i Europie.
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo