Reklama
SHOE STORIES SPRING 2018
 
Prezentacja kolekcji wiosna-lato 2018 butów Merrell, Dr. Martens, Cat Footwear, Havaianas, Keds i Sperry. To nie są zwykłe buty. Każda marka to inna przygoda, inne przeżycie, inna historia. Dom Towarowy Braci Jabłkowskich przy Brackiej 25 w Warszawie ponownie zmienił się nie do poznania – tym razem po to, by pokazać prawdziwą naturę prezentowanego obuwia. 
 
W zgodzie ze swoją naturą
Każda marka, która zaprezentowała swoje nowości ma inne przesłanie, inną naturę. Ma do przekazania swoją wyjątkowość. Serce każdej z nich bije inaczej i to właśnie zostało podkreślone podczas wydarzenia, które odbyło się 8 lutego w Warszawie. 
 
Merrell pokazał, że wszystko, co związane z naturą, z podróżami, ze zmiennymi krajobrazami jest mu niezwykle bliskie. Jest to obuwie dedykowane  miłośnikom aktywności, którym Merrell, dzięki zastosowaniu technologii outdoorowych, może towarzyszyć przy każdej pogodzie, na każdym podłożu, zawsze dbając o komfort użytkownika. 
 
 
Nikomu nie trzeba przedstawiać Dr. Martensa – obuwie tej marki zawsze miało swój własny styl i to właśnie podkreślała instalacja – dzięki Martensowi zawsze wyróżnisz się z tłumu. W kolekcji wiosna-lato 2018  znajdują się zarówno klasyczne modele, jak i  wzorzyste nowości, metaliczny blask oraz nawiązanie do sztuki, czyli buty inspirowane największymi dziełami Williama Turnera. 
Keds to marka z najdłuższą historią, bo powstała w 1916 r. Kobieca subtelność i lekkość to kluczowe cechy marki, dlatego buty zostały zaprezentowane z delikatnymi, pastelowymi balonami. „Złap oddech” – to przesłanie, które towarzyszy wiosenno-letnim nowościom.
 
 
Marka Havaianas, czyli kultowe sandały i klapki, które są dostępne w ponad 60 krajach. Wyróżniają je żywe i nasycone kolory oraz oryginalne wzory. Cała kolekcja nawiązuje do brazylijskiego lata, które chciałoby się mieć „tu i teraz”. Dzięki tym nowościom jest to możliwe!
 
 
Obuwie Cat Footwear – marka z wieloletnią tradycją i silnymi wartościami. Mocna, wytrzymała i  autentyczna. Idealna, by podkreślić miejski styl. Cat zwraca uwagę na technologie, które zapewniają komfort – np. Ease gwarantuje wyjątkową lekkość i doskonałą amortyzację. 
Te buty są dla wymagających, lubiących odwagę i wyrazisty styl. 
 
Sperry – buty przeznaczone dla miłośników dobrego stylu i najlepszej jakości. Instalacja imitująca morską chatkę nawiązywała do historii tej marki – jej twórca stworzył pierwsze w historii buty na łódkę. Sperry to przede wszystkim zawsze modne mokasyny, jednak na wiosnę i lato przygotowała m.in. linię sportową, typu slip-on oraz klapki.
 
Sześć marek, różne historie, każda w zgodzie ze swoją naturą. Bo Merrell, Dr. Martens, Cat Footwear, Havaianas, Keds i Sperry to obuwie, dzięki którym możesz doświadczyć więcej – tylko od Ciebie zależy, którą ścieżkę wybierzesz.
 
mat. prasowe
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo