Reklama
Walentynki to dzień szczególny. Warto zadbać o każdy szczegół, by uszczęśliwić ukochaną osobę. Nietuzinkowy pomysł, pobudzające zmyły otoczenie, romantyczny nastrój, prezent niespodzianka… I strój podkreślający atmosferę wyjątkowości. 
 
 
Stylizacje marki Digel są doskonałym rozwiązaniem na celebrowanie Dnia Zakochanych. Czy to elegancka odsłona linii Ceremony – na te najbardziej uroczyste chwile, czy niewymuszona elegancja o doskonałej jakości linii Preference. A może nowinki modowe aktualnej sezonowej kolekcji? Dla lubiących bawić się modą i stawiających na odważnejszy look idealne będą propozycje z linii MOVE. Jako że, czerwony jest kolorem miłośc warto pomyśleć o takich akcentach.
 
Niezależnie od tego jakie atrakcje planujecie na Dzień Zakochanych, warto wcześniej pomyśleć o każdym detalu, 
w tym także o odpowiednim stroju. Romantyczna kolacja? Postaw na elegancję. Wyjazd we dwoje? Niech będzie wygodnie, ale stylowo. Wyjście do kina, teatru, na koncert? Dopasuj stylizację do okoliczności. Niech strój będzie dopełnieniem fantatycznego czasu z ukochaną osobą. 
 
A może wyjątkowy prezent dla Twojej Walentynki? Dodatki dodające szyku czy dobra koszula jest zawsze potrzebna w męskiej szafie. W konkursie Walentynkowym marki Digel można wygrać voucher na dowolną koszulę z oferty flagowego salonu firmowego w Centrum Handlowym w Arkadii. Jest to pierwszy monobrandowy punkt sprzedaży marki Digel 
w Polsce z szerokim asortymentem mody męskiej, od garniturów na różne okazje, przez oryginalne marynarki, kamizelki, koszule i spodnie, po płaszcze i kurtki oraz atrakcyjne dodatki. Specjalne miejsce znalazło się dla stylowych butów – nowość marki Digel w sezonie jesień/zima 2017. 
 
 „Z okazji Walentynek zorganizowaliśmy konkurs na naszym firmowym profilu Facebook. Jest skierowany zarówno do panów, którzy mogą wygrać dla siebie koszulę, ale też i dla Pań, które również zapraszamy do naszej zabawy. Voucher prezentowy na wybraną męską koszulę marki Digel, to dobry, solidny prezent dla ukochanego” – mówi Marek Paszkowski, dyrektor marketingu Digel Polska.
 
Digel tworzy kreatywną modę dla mężczyzn, którą wyróżniają stylizacje stawiające na indywidualność, komfort noszenia oraz bardzo dobra relacja jakości do ceny. Mocnymi stronami marki są: najszersza oferta systemów modułowych (garnitury Mix&Match) w Europie, linie odzieży dedykowane różnym sylwetkom, dostępność asortymentu w ciągu 24-godzin oraz kolekcje Digel na różne okazje. 
Digel jest dostępny w kilkudziesięciu salonach w Polsce.
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo