Reklama
Kobieta Sensei, czyli Mistrzyni Życia osiągnęła doskonałość. Dorastała pod okiem ojca biznesmana, po którym odziedziczyła żyłkę do interesów. To on przekazał jej jak ważne jest zachowanie równowagi życiowej. Po przejęciu od niego firmy stała się wpływową kobietą i odważnym liderem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jednak tęskniąc za spokojniejszym otoczeniem postanowiła przeprowadzić się na przedmieścia miasta, co pozwoliło jej na osiągniecie harmonii. Weekendy spędza wśród natury. Zachowała styl korporacyjny, wciąż nosi nowoczesną i elegancką garderobą, ale łączy go z wygodnymi elementami. Warstwowy ubiór pozwala jej zachować równowagę między sztywnymi fasonami odzieży biznesowej, a obszernymi fasonami o płynnej linii. Ten styl odzwierciedla jej drogę, zawierającą zawodowe osiągnięcia oraz osobiste doświadczenia. Słowa klucze to: równowaga, jakość życia, nowoczesność, minimalistyczne linie. Kolory, które dominują to gama niebieskości od błękitu po szafir, granat oraz zieleń. Ważne są również pastele, ecru i blady róż.
 
 
 
W tym sezonie Must Have’s, czyli to co koniecznie trzeba mieć w szafie to:
1. Zawiązywany sweter z szerokimi rękawami i paskiem w talii.
2. Spodnie culottes z wysoką talią lub dzwony z szerokimi nogawkami na dole.
3. Tuniki z wydłużonymi rękawami i rozcięciami po bokach.
4. Marynarki o wydłużonym króju z za długimi rękawami zawiązywane w talii.
5. Spodnie z szerokimi nogawkami, obszerne, przeskalowane, związywane na pasek.
6. Garnitur ze spodniami lub spodnie noszone z tuniką.
7. Sukienki i bluzki lużne z dekoldem w literę V i paskiem w talii.
 
 
Misja marki
Kossmann to marka mody biznesowej oferująca ubrania dla kobiet aktywnych zawodowo w stylistyce klasycznej lecz niebanalnej, a przy tym wygodnej. 
 
mat. prasowe
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo