Reklama
 
Ubranie, które nie ma daty ważności. Coś, po co sięgamy z zamkniętymi oczami, mając pewność, że będziemy wyglądać dobrze i elegancko? Z pomocą przychodzi marka MAAM i B-shirt, czyli klasyczny T-shirt w wersji business. To punkt wyjścia do budowania własnego stylu. Nosimy go świadomie i z przekonaniem, że moda to coś więcej. Wejście w świat MAAM to wyraźne TAK dla życia w zgodzie ze sobą i naturą.
 
 
 
 
MAAM, to nowy polski koncept modowy stworzony przez kobiety dla kobiet,  dla których ważne jest, by czuć się dobrze i elegancko w prostym T-shirt'cie, bluzce czy topie. Marka jest odpowiedzią na zmęczenie erą fast fashion. W pędzącym świecie trendów znajdujemy coś, czego nie zmienia sezonowa moda. Bazowe elementy stają się podstawą przemyślanej, ale nowoczesnej szafy. Dają swobodę do kreowania unikalnego stylu, bo każda z nas jest inna. Ubrania MAAM powstają z zamiłowania do prostoty, minimalizmu i ponadczasowej paryskiej klasyki. Liczy się każdy detal, perfekcyjne odszycie, wysokiej jakości materiały, a nawet opakowanie i zapach. 
 
MAAM = B-shirt
B-shirt MAAM to biznesowa wersja klasycznego T-shirt'a. To synonim nowoczesnej elegancji, najwyższej klasy materiałów i perfekcji wykonania. Zwykły T-shirt nie zawsze nadaje się do biura. B-shirt spełnia kryteria biznesowego dress codu, dając gwarancję perfekcyjnego wyglądu przez cały dzień. To idealna baza do budowania wielu stylizacji, zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjścia.
 
 
MAAM, bo warto dbać o środowisko i warunki pracy
B-shirty MAAM szyte są głównie z bawełny organicznej, jedwabiu i tkaniny Lyocell o właściwościach antyalergicznych. Wykorzystywane są materiały najwyższej klasy, w tym posiadające międzynarodowe certyfikaty, jak GOTS czy inne eco-standards, potwierdzające organiczność tkanin, dbałość o środowisko i zachowane standardy socjalne przy ich produkcji. MAAM szyje tylko w polskich szwalniach, ponieważ świadomie wspiera polski biznes rodzinny. Działa na rzecz poprawy środowiska i warunków pracy. W procesie produkcji ubrań – od projektu, poprzez wybór materiałów, produkcję i sprzedaż – stosowane są zasady zrównoważonej mody (biznesu) i fair trade.
 
MAAM, to coś więcej niż ubrania
MAAM tworzy dla kobiet i to właśnie na ich rzecz chce działać. Marka włącza się w akcje wspierające kobiety w drodze do odkrywania swojej kobiecości i wewnętrznej siły. Od września br. współpracuje ze Stowarzyszeniem Dress for Sucess Poland-Silesia, którego misją jest działanie na rzecz niezależności kobiet długotrwale bezrobotnych, poprzez między innymi zapewnienie im kompleksowego wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia i powrotu na rynek pracy.
 
 
Więcej informacji na temat marki na: https://maamstyle.com.
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo