Reklama
 
Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie i stylowo zawsze i wszędzie, nawet jak wychodzi tylko po zakupy. Pomimo tego, że czasem nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, to jednak chce czuć się w każdej sytuacji 100 proc. kobietą!
 
 
 
 
 
 
 
 
Przede wszystkim nie można zapomnieć o uśmiechu, bo nic tak nie zdobi kobiety jak piękny promienny uśmiech. Mając już nałożony na twarz uśmiech, należy pamiętać o odpowiednio dobranym ubiorze. Jak stare przysłowie mówi: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”, większość ludzi jest wzrokowcami (w szczególności mężczyźni) i w pierwszej kolejności oceniamy innych na podstawie wyglądu, tego czy jesteśmy zadbani, jaki mamy styl oraz w co się ubieramy. Kobietom niezależnie od wieku zależy na pozytywnym odbiorze ich osoby przez otoczenie, a mogą to skutecznie osiągnąć wybierając stylową odzież wykonaną z wysoko jakościowych tkanin oraz o dobrze skrojonych fasonach.
 
 
Powyższe kryteria spełnia istniejąca na rynku od 2004 r. marka SU unusual woman; wyróżniająca się wysmakowaną stylistyką oraz dbałością o detale. Firma tworzy ekskluzywną modę damską dla kobiet pewnych siebie i świadomych swojej urody, pragnących wyglądać elegancko i nowocześnie w każdej sytuacji. Poprzez klasyczne kroje kolekcji oraz ich indywidualny charakter podkreśla wyjątkowość swoich klientek.
 
W swojej ofercie marka posiada pełny asortyment odzieżowy: sukienki, bluzki, spódnice, spodnie, płaszcze, kurtki oraz kombinezony, dla kobiet w każdym wieku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma specjalizuje się w projektowaniu sukienek; głównie stawia nacisk na klasyczne sukienki do biura z nutką ekstrawagancji oraz eleganckie sukienki wizytowe. Nie zapominając o modelach casualowych dla kobiet ceniących komfort i wygodę. Przeglądając ofertę można znaleźć wiele stylowych i unikatowych modeli, nawet dla najbardziej wymagających klientek.
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo