Reklama
W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.
 
 
Ciemne, lustrzane soczewki przeciwsłoneczne oraz błyszczące metalowe oprawki na nowo definiują styl oryginalnych okularów Shooter. W kolekcji znalazły się także modele w kształcie kocich oczu z wyszukanymi detalami w różnych wariantach kolorystycznych oraz Clubmaster z cienkimi ramkami ze szczotkowanymi lub paskowanymi wykończeniami. Ciekawą propozycją są też okrągłe okulary z gradalnymi soczewkami dostępnymi w szerokiej palecie barw.
 
Marka prezentuje także letnią edycję Chromance 2017 składającą się z trzech modeli. W linii znalazła się ikona oryginalnego stylu Ray-Ban®, Aviator, charakteryzująca się dużymi oprawkami, podwójnym mostkiem oraz gradalnymi lustrzanymi soczewkami przeciwsłonecznymi Chromance. W kolekcji pojawiła się też nowoczesna interpretacja kultowych okularów w stylu Jackie Kennedy, a także model z lekkimi, bezramkowymi oprawkami.
 
Ray-Ban® posiada w swojej ofercie także okulary korekcyjne z klasycznymi, metalowymi oprawkami w szerokiej palecie kolorystycznej. Wysoce funkcjonalne ramki z tworzywa sztucznego i włókna węglowego z jasnymi gumowymi detalami są niezwykle lekkie i zapewniają komfort noszenia. Co więcej, marka wychodzi poza przyjętą formę, prezentując unikalne, kobiece okulary w kształcie kocich oczu.
 
 
Nieważne jaki masz styl, niech Twoje życie wypełni się kolorami dzięki Ray-Ban®! 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo