Reklama
Leica jest ikoną w świecie fotografii. Dzięki zachwycającej optyce i klasycznej estetyce zdjęć, stała się marką kultową dla entuzjastów zdjęć. Użytkownicy Huawei P9 mogą cieszyć się technologią Leica także w smartfonie.
 
Leica Camera to niemiecka firma, znana ze swoich produktów klasy premium, tworzonych z najwyższą precyzją. Już od wieku utrzymuje status legendy wśród fotografów na całym świecie. Nawet w dzisiejszym świecie fotografii cyfrowej obrazy wykonane przy użyciu soczewek Leica posiadają charakterystyczny „Leica look”, który można rozpoznać po kilku szczegółach. Zdjęcia zachwycają niebywałą ostrością, detalami, aksamitnym kontrastem, imponującą głębią i doskonałym renderingiem kolorów. 
 
„Leica look”
Obrazy w jakości Leica posiadają szersze spectrum kolorów: jaśniejsze strefy mają czerwonawy odcień (np. żółte partie sceny przeplata kolor pomarańczowy), gładki fioletowo-niebieski odcień stosowany jest do ciemniejszych partii obrazu. Wysokie nasycenie kolorów sprawia, że obraz przypomina malarstwo olejne. Głębia to kolejna cecha „Leica look”. Soczewki Leica idealnie obrazują kolory i pomagają w uchwyceniu szczegółów w ciemnych partiach obrazu. Dzięki temu na fotografiach zachowane są naturalne barwy z niezwykłym wrażeniem głębi.
 
Od czasu pojawienia się fotografii cyfrowej, Leica musi zmierzyć się z ostrą konkurencją. Dzięki nowatorskiej technologii firma zdołała utrzymać czołową pozycję i status wiodącego producenta optyki fotograficznej. Ponadczasowy „Leica look” jest wciąż ucieleśnieniem precyzji, jasności i stylu fotografii. To sprawia, że po urządzenia sygnowane marką Leica sięgają profesjonaliści na całym świecie.
 
 
Efekt Leica w Huawei P9
Podwójny aparat w P9 – najnowszym flagowym smartfonie Huawei, powstał we współpracy z Leica. Obrazy z dwóch soczewek, z których jedna jest odpowiedzialna za wychwytywanie szczegółów, a druga za nasycenie bartw, łączone są w jedno, piękne ujęcie. Aparat Huawei P9 doceniony został przez światowej sławy fotografów, takich jak: Mary McCartney, fotografa National Geographic – Davida Guttenfeldera i fotografa narciarskiego Reuben Krabbe oraz Zhu Yinghao czy Wang Xiaodong.
 
 
Obrazy wykonane za pomocą P9 mają dużo wyraźniejsze kolory w porównaniu do zdjęć uchwyconych innymi smartfonami – jasne partie charakteryzują się cieplejszym odcieniem, zaś ciemne mają lekkie purpurowo–niebieskie zabarwienie. 
„To kwintesencja stylu Leica – mocny kontrast pomiędzy złotymi promieniami słońca i stalowo-granatowymi chmurami wygląda oszałamiająco.”. 
„Krople deszczu na przedniej szybie samochodu oddają unikalną teksturę fotografii. Ten abstrakcyjny, kreatywny look jest właściwy stylowi, w którym wykonuję moje zdjęcia używając aparatu Leica.”. 
 
 
Aparat w Huawei P9 oferuje również najnowocześniejsze oprogramowanie do renderingu, odtwarzającego klasyczne obrazy Leica. Wyposażono go w moduły kolorów, które pozwalają zachować fotografiom charakterystyczny styl Leica. Tryb Standard pozwala na uzyskanie naturalnych barw, tryb „Żywe kolory” wzbogaca je, zaś tryby „Leica look” i „Łagodne kolory” pozwalają tworzyć obrazy z delikatnymi konturami. W Huawei P9 użytkownicy mają niemal nieograniczone możliwości wykonania pięknych zdjęć. 
 
 
Porównanie jakościHuawei P9 i Leica  - zobacz tutaj>>
 
###
O Huawei Consumer Business Group
Od końca 2013 r. produkty i usługi firmy Huawei są dostępne w ponad 170 krajach, docierając do ponad 1/3 ludzkości. Huawei został trzecim, globalnym producentem smartfonów pod względem sprzedaży w 2013. Firma otworzyła również 16 centrów rozwoju na całym świecie, m.in w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwecji, Rosji, w Indiach i Chinach. Jedna z trzech grup biznesowych Huawei – Huawei Consumer Business Group (BG) odpowiada za szerokie portfolio produktowe w tym smartfony, urządzenia mobilne, domowe routery oraz usługi w chmurze. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na rynku teleinformatycznym (ICT) i rozbudowanej, światowej sieci partnerów i współpracowników, Huawei BG dostarcza najnowocześniejsze technologie i rozwiązania klientom na całym świecie.
 
Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę Huawei Consumer BG: consumer.huawei.com/en/
 
Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Huawei Consumer BG, śledź nas na:
 
mat.prasowe Huawei
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo