Reklama
Zdrowy styl życia w równowadze, powrót do źródeł natury i dbałość o doskonałe samopoczucie, to idee bliskie Katarzynie Bujakiewicz oraz marce Florina. W zgodzie z tymi trendami na rynku zadebiutowała nowa kolekcja garnków i naczyń polecana przez aktorkę. Emaliowane garnki i naczynia Florina by Emalia Pleszew należą do najzdrowszych artykułów w swojej kategorii, łączą najwyższą jakość materiałów z funkcjonalnym designem i pięknym wzornictwem.
 
 
 
Piękna idea zdrowia
Troska o najbliższych, aktywny i zdrowy styl życia oraz umiłowanie piękna – aktorka Kasia Bujakiewicz łączy w życiu te trzy elementy, które ceni również marka Florina. Na tym gruncie zrodził się pomysł kreatywnej współpracy, dzięki czemu udało się stworzyć autorską kolekcję Florina by Emalia Pleszew. O zaletach emaliowanych garnków i naczyń można by mówić długo i warto o nich mówić! Wybór artykułów gospodarstwa domowego jest dziś niezwykle duży, dlatego dbając o własne zdrowie, należy sięgać po produkty najwyższej jakości i wykonane z pewnych materiałów. 
 
Emaliowane garnki i naczynia należą do najzdrowszych. Dlaczego? 
Bo powłoka emaliowana jest antybakteryjna i antyalergiczna. W praktyce oznacza to brak reakcji między jedzeniem a naczyniem, jakie mogłyby zachodzić pod wpływem wysokich temperatur. Emalia zapobiega rozwojowi drobnoustrojów, dzięki czemu przygotowywanie posiłków w tego typu naczyniach jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Co więcej, emaliowane garnki i naczynia są bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne – zarysowania czy silne detergenty, dlatego wszelkie bakterie są po prostu „odizolowane” i podczas gotowania nie dostają się do naszego jedzenia. Można z nich korzystać na wszystkich typach kuchni (również indukcyjnych), a także myć w zmywarkach. Najwyższa jakość emaliowanych garnków i naczyń w połączeniu ze stabilnymi i wytrzymałymi uchwytami, daje solidną pomoc w każdej kuchni.
 
Jakość z unikalnym designem
Koncentracja na najlepszej jakości i bezpieczeństwie emaliowanej kolekcji Florina by Emalia Pleszew to jeden z głównych aspektów, które zainteresują miłośników gotowania. Jednak podczas codziennego użytkowania garnków, kubków i naczyń, zwracamy również uwagę na ich wygląd. Dwie kolekcje Florina by Emalia Polska Pleszew: Scandi i Majalica, zachwycają również pod tym względem. Ich funkcjonalny design łączy się z oryginalnym, rustykalnym dekorem i spokojną, kojącą kolorystyką, która wprowadza harmonijny i ciepły nastrój do każdej kuchni.Obie kolekcje dostępne są już na rynku, a przygotowania trzeciej serii trwają. Już niebawem przekonamy się, jak wyglądać będzie kolejna odsłona idei „Fit&Healthy” według Kasi Bujakiewicz i marki Florina!
 
www.zasmakujradsoci.pl
 www.facebook.com/ZasmakujRadosci
 @zasmakujradosci
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo