Reklama
Powoli kończąca się zima, nadejście cieplejszych dni i zbliżające się Święta Wielkanocne to idealny czas na domowe porządki. Często ciężko jednak jest zebrać się do generalnego sprzątania, kojarząc je z drażniącymi produktami chemicznymi, wysuszonymi dłońmi i nieprzyjemnym, sztucznym zapachem. 
 
Perfect House to seria pierwszych na polskim rynku kosmetyków do wnętrz marki Barwa, które łączą w sobie estetykę opakowań, przyjemne formuły, zapachy oraz skuteczność i wydajność. Ta bogata linia zawierająca produkty do kompletnej pielęgnacji domu to idealny pomocnik w przyjemnych, przedświątecznych porządkach. 
 
PERFECT HOUSE FURNITURE
Perfect House Furniture to płyn do czyszczenia mebli drewnianych z drewna lakierowanego, matowego, olejowanego oraz materiałów drewnopodobnych. Skutecznie usuwa kurz, uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy i odciski palców. Delikatnie nabłyszcza i pielęgnuje drewniane powierzchnie, nie pozostawiając smug, białego nalotu czy zacieków. Zabezpiecza drewno przed wchłanianiem wody, ale chroni je także przed słońcem i zabrudzeniami. Sprawdzi się jako pomocna dłoń nie tylko przy świątecznych porządkach, ale także skuteczny sposób na pielęgnację mebli przez cały rok.  
Cena: 14,49 zł/450 ml
 
PERFECT HOUSE FLOOR
Formuła tego żelu przystosowana jest do powierzchni z gresu, terakoty i PCV. Nadaje podłogom połysk, nie pozostawiając na nich smug ani lepkiej warstwy. Składniki czyszczące produktu zachowują swoje właściwości i skuteczność zarówno w twardej, jak i miękkiej wodzie, dzięki czemu żel skutecznie usuwa bieżące zabrudzenia, kurz, tłuste i przyschnięte plamy. Oprócz działania oczyszczającego, produkt zapewnia także przyjemny zapach, oparty na prawdziwych aromatach perfumeryjnych, który wypełni cały dom. 
Cena: 7,49 zł/480 ml
 
PERFECT HOUSE GLASS
Perfect House Glass to płyn przeznaczony do czyszczenia szklanych powierzchni,  luster, kryształów, ram okiennych, płytek ściennych, płyt ceramicznych i indukcyjnych. Skutecznie usuwa brud, kurz, tłuszcz, zacieki 
z wody i trudne zabrudzenia, zapobiegając przy tym powstawaniu zacieków oraz zmniejszając stopień osadzania się pary wodnej. 
Cena: 7,49 zł
Pojemność: 500 ml
 
PERFECT HOUSE KITCHEN 
Kuchnia to miejsce, w którym, szczególnie w okresie okołoświątecznym, spędzamy sporo czasu. Warto więc zadbać o jej czystość. Płyn do mycia Perfect House Kitchen to produkt przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni kuchennych – szafek, blatów, płytek, zlewozmywaków, lodówek, piekarników, okapów, kuchenek gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych i indukcyjnych. Skutecznie usuwa osady z tłuszczu i sadzy, jak i zaschnięte plamy. Nie pozostawia smug i zacieków, nadając czyszczonym powierzchniom połysk i przyjemny zapach. Po zastosowaniu należy spłukać wodą.
Cena: 11,99 zł/500 ml
 
PERFECT HOUSE DISHES
Perfect House Dishes to płyn do mycia, nie tylko wszelkiego rodzaju naczyń, ale także silnie zabrudzonych i przypalonych garnków czy patelni. Usuwa uporczywe zabrudzenia, zaschnięty i trudny do usunięcia tłuszcz oraz nieprzyjemny zapach resztek jedzenia. To produkt, który sprawdzi się po wielkanocnych spotkaniach z rodziną, pozostawiając naczynia perfekcyjnie czyste, błyszczące i  bez smug. Płyn jest delikatny dla skóry dłoni. 
Cena: 7,49 zł/500 ml
 
PERFECT HOUSE BATHROOM 
Perfect House Bathroom to płyn do mycia, który sprawdzi się w czyszczeniu armatur łazienkowych, kabin prysznicowych, płytek, fug oraz wszelkich powierzchni ceramicznych, plastikowych i akrylowych. Skutecznie usuwa kamień, osady z mydła i kosmetyków, jak i zacieki wodne. Produkt nie niszczy i nie rysuje czyszczonej powierzchni, a pozostawia ją bez smug z utrzymującym się, przyjemnym zapachem. 
Cena: 11,99 zł/500 ml
 
PERFECT HOUSE PERFUME
Perfect House Perfume to perfumy do wnętrz przeznaczone do stosowania zarówno na całe wnętrza, jak i miejscowo – na pościel, zasłony, koce i ubrania. Ich nonszalancki zapach zamknięty w designerskim opakowaniu to zasługa połączenia wyrafinowanych nut zapachowych jaśminu, cyklamenu, irysa czy ylang-ylang. Produkt nie pozostawia śladów na meblach i tkaninach. Jego stosowanie zapewni niepowtarzaną, magiczną atmosferę w domu, nie tylko od święta. 
Cena: 24,99 zł/500 ml
 
mat. prasowe
 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo