Reklama
polki.pl rekomendują 
 
Czego wymagamy od środków piorących? Przede wszystkim skuteczności! Muszą dbać o nasze ubranie, aby było schludne i czyste. Wszyscy marzymy przecież, by dokładnie usunąć zabrudzenia z ulubionych strojów oraz aby pachniały świeżością, były miękkie i miłe w dotyku. Tak dba o nasze ubrania nowy żel piorący Surf. To idealnie połączenie wyjątkowej świeżości i kwiatowego zapachu, a skoncentrowana formuła sprawia, że jest jeszcze bardziej wydajny.
 
 
NOWY ŻEL PIORĄCY SURF TROPICAL LILY&YLANG YLANG
Żel piorący Tropical Lily&Ylang Ylang to produkt do prania kolorowych ubrań. Wystarczy jedna porcja nakrętki na całe pranie, a Twoje ubrania będą nie tylko czyste, ale również pachnące. Żel Surf działa w temperaturze od 40°C, nadaje ubraniom kwiatowego zapachu lilii i kwiatów Ylang Ylang. Czym ten produkt różny się od znanych na rynku płynów do prania? Przede wszystkich jest bardziej skoncentrowany, przez co o wiele wydajniejszy. Z 1 litra żelu można wykonać aż 20 prań a z 3 litrów aż 60 prań!
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo