Reklama
Czego potrzeba dziecku, by został prawdziwym ninja? Na rynku debiutuje nowa kolekcja THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™, inspirowana pełnometrażowym filmem kinowym LEGO® NINJAGO® FILM, którego światowa premiera zaplanowana jest na 22 września! Twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać spotkania z odważnymi wojownikami ninja, by móc trenować z nimi sztukę walki Spinjitzu i przeżywać ekscytujące przygody. Pozwól mu odkryć jego wewnętrznego ninja i powołać do życia nową odsłonę uniwersum LEGO® NINJAGO®! THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ dla wszystkich odważnych ninja!
 
Nowa animowana przygoda LEGO® NINJAGO® FILM,  która powstała we współpracy Warner Bros. Pictures’ i firmą LEGO, przyniesie dzieciom mnóstwo radości. W bitwie o NINJAGO® City bierze udział młody Master Builder Lloyd aka Zielony Ninja wraz ze swoimi przyjaciółmi, sekretnymi wojownikami ninja. Prowadzeni przez Mistrza Wu, tak dowcipnego jak mądrego, muszą pokonać złowieszczego Garmadona, który również okazuje się być ojcem Lloyda. Ta żywiołowa drużyna współczesnych ninja musi teraz nauczyć się kontrolować własne ego i zmobilizować, by wspólnie uwolnić wewnętrzną siłę Spinjitzu. Czy twoje dzieci im pomogą? To ich czas na odegranie historii i zbudowanie świata inspirowanego filmem, by pokazać, że również są prawdziwymi ninja! 
 
Zestawy THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™  to zabawa i rozwój
Wszystkie kolorowe zestawy THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ łączą aspekt zabawy i budowania, stanowiąc dla dorastających dzieci idealną inspirację, pobudzającą ich pomysłowość i rozwijającą wyobraźnię. Nowa odsłona kolekcji LEGO® NINJAGO® najbardziej przypadnie do gustu dzieciom w wieku 7-14, którym spodoba się składanie każdego zestawu, snucie opowieści o przygodach wojowniczych ninja oraz odgrywanie scenek i ról ulubionych postaci wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. I tak, niepostrzeżenie, poprzez zabawę kształcą swoje umiejętności społeczne, a zawarte w zestawach różnorodne i atrakcyjne elementy gwarantują niekończącą się zabawę i mnóstwo radości!
Używając i śledząc np. w LEGO Life hashtag #BENINJA, dzieci mogą również nawiązać kontakt z innymi ninja, by zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie ninja. 
 
Mimo że ciężko jest ratować świat, ze zdumiewającymi zestawami THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ każde dziecko może tego dokonać, zostając prawdziwym ninja!
 
THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ Bombowiec Manta Ray (70609)
Pomocy! Żołnierze Armii Rekinów zrzucają bomby na miasto NINJAGO® z latającego bombowca Manta Ray. Dzieci mogą przystąpić do akcji razem z bohaterskim Colem i uratować Shen-Li. Niech lepiej unikają sprężynowych działek bombowca i zaatakują go dużym młotem. Gdy żołnierze - rekiny odczepią łódź, zacznie się emocjonująca walka na wodzie.
THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ Nartnik (70611)
Z tym zestawem łatwo patrolować kanały i zatoki miasta NINJAGO® we wspaniałym Mechu Nartniku Nyi kroczącym po wodzie. Dzieci mogą udawać, że chodzą po wodzie i wspinają się na ściany za pomocą ruchomych nóg i poduszkowych stóp. Lecz czy odeprą atak Armii Rekinów szybkostrzelnym działkiem na sześć klocków? Wystarczy użyć dwóch miotaczy Kaia, aby strącić przeciwników z mecha. Przeciwnicy nie mają szans w starciu z ninja i nartnikiem.
THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ Mechaniczny smok zielonego ninja (70612)
Czy twoje dziecko marzy o tym, by dosiąść mechanicznego smoka zielonego ninja i stanąć do bitwy z Garmadonem - złym ojcem zielonego ninja? Mądry Wu pomoże mu w walce. Niech wysunie ukryte silniki smoka i pędzi w kierunku wroga. Potem trzeba tylko chwycić miecz zielonego ninja i zmierzyć się z Garmadonem. Trzeba jednak uważać na jego laserowy wskaźnik. Kto wygra to zaciekłe starcie ojca z synem?
THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ Odrzutowiec Błyskawica (70614)
Gdy dzieci wsiądą do rewelacyjnego odrzutowca Błyskawica, uratują Eda i Ednę przed Armią Rekinów. Mogą także posadzić Jaya w kokpicie, złapać za uchwyt i lecieć na miejsce, by ostrzelać żołnierzy - rekinów ze sprężynowych działek i zrobić unik przed szybkostrzelnym działkiem kraba. Na koniec zostało tylko perfekcyjne lądowanie i już można uwolnić Eda ze szczypiec kraba.
THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ Ognisty robot (70615)
Armię Rekinów najlepiej pokonać w kultowym ognistym robocie! Młot i Meduza porwali Lauren i Henry’ego, więc pozwól dziecku wskoczyć do kokpitu razem z Kaiem, by mogli odszukać bohaterów. Niech wystrzelą z ogromnych miotaczy dysków na ramionach robota i wymierzą z gorących, ognistych blasterów prosto w żołnierzy - rekiny. Potem wystarczy szybko wyskoczyć z robota, złapać za katany i pomóc Zane’owi zmusić żołnierzy do poddania się.
Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. 
 
 
 
#BENINJA (Bądź Ninja) i włącz Twoje dziecko do świata THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ 
Aby zobaczyć całą kolekcję LEGO® NINJAGO®, zapraszamy na https://www.lego.com/pl-pl/ninjago
 
***
O Grupie LEGO
Grupa LEGO jest prywatną spółką rodzinną z siedzibą w Billund (Dania). Jej główne oddziały znajdują w Enfield (USA), Londynie (Wielka Brytania), Szanghaju (Chiny) i Singapurze. Firma, która jest obecnie jednym z wiodących producentów zabawek na świecie została założona w 1932 roku przez Ole Kirka Kristiansena. Jej symbolem jest legendarny klocek LEGO®. Kierując się mottem „Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre”, firma skupia się na rozwoju dzieci. Jej głównym celem jest inspirowanie budowniczych przyszłości do wszechstronnego rozwoju poprzez twórczą zabawę i naukę. Produkty LEGO sprzedawane są na całym świecie. Można je zobaczyć na stronie www.LEGO.com
Więcej informacji na temat LEGO Group, wyników finansowych i polityce społecznego zaangażowania: http://www.LEGO.com/aboutus.
 
© LEGO, the LEGO logo and the DUPLO logo are trademarks of the LEGO Group. ©2017 The LEGO Group. © Disney/Pixar. 
The minifigure, the brick and knob configuration are trademarks of the LEGO Group. © 2017 the LEGO Group.
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo