Reklama
Linienie naszych pupili to powszechny problem. By nasi podopieczni mogli cieszyć się piękną sierścią powstał Vetosan DERMA Plus. Ten specjalistyczny suplement zawiera wszystkie substancje ważne dla intensywnej regeneracji skóry i sierści psów i kotów. Są to przede wszystkim nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, pierwiastki śladowe oraz specjalnie skomponowana mieszanka ziół. Znajdziemy z nim olej z krokosza, proszek słonecznika, proszek z ogórecznika, siemię lniane. Dzięki temu VetoSan DERMA Plus zapewnia intensywną regenerację skóry i sierści oraz wspomaga leczenie dermatologiczne. 
 
Lato dobiegło końca, jednak wciąż możemy cieszyć się smakiem dojrzewających w słońcu owoców i warzyw. Warto wykorzystać ten sezon w pełni, gdy produkty są najsmaczniejsze. Owoce możemy zrywać i zjadać prosto z drzewa, ale tak samo wartościowe będą świeże soki i koktajle przygotowane z pomocą urządzeń marki MPM.
 
 
Utrzymanie czystości naprawdę może być aż tak proste!
 
 
Wydajny mop parowy Clean Tenso marki Leifheit, pozwala na szybkie i skuteczne posprzątanie całego gospodarstwa domowego.
 
Od lipca br. konsumenci w Polsce zyskali wyjątkową szansę poznania zupełnie nowej formuły Persil, która zapewnia najlepszy efekt prania wśród produktów marki Persil: idealne usuwanie plam i dłuższą świeżość – aż do 4 tygodni przy przechowywaniu w garderobie. 
 
Marka Liebherr rozszerza swoje portfolio o produkty prezentujące nowe trendy w chłodnictwie. Wśród premierowych urządzeń znajdziemy: imponującą swoją pojemnością chłodziarko-zamrażarkę SBSes 8486 z linii Side by Side, najcichsze urządzenie CBNef 4815-21 z linii Silent oraz designerski model CNst 4813 z linii Sticker Art. Nowości zachwycają jakością wykonania oraz energooszczędnymi rozwiązaniami. Przemyślane i dopracowane do perfekcji urządzenia, od etapu projektu, aż po wykonanie, są szyte na miarę wymagających klientów.  
 
 
 
 
 
 
 
 
Zatrzymuje małe, niewidoczne i potencjalnie szkodliwe cząsteczki zanieczyszczeń.
 
 
Nowy wentylator oczyszczający Dyson Pure Cool™ usuwa 99,95% najdrobniejszych, potencjalnie  szkodliwych cząstek z domowego powietrza, o wielkości nawet do 0,1 mikrona. Oczyszczacze powietrza mogą pomóc w wychwytywaniu zanieczyszczeń, bakterii i wirusów, a także pyłków, alergenów i nieprzyjemnych zapachów. Jednakże niektóre konkurencyjne  oczyszczacze wykorzystują silniki, które w celu wychwycenia zanieczyszczeń tłoczą powietrze przez powierzchnię filtra. 
 
Ich sekretem jest Florina
 
Nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie cenimy w każdej dziedzinie, również w kuchni. Jeśli tylko możemy zrobić coś szybciej i skuteczniej, oszczędzając przy tym czas – jesteśmy zdecydowanie na tak! Z nowymi gadżetami Smart marki Florina codzienne czynności w kuchni będą proste jak nigdy dotąd, a przyrządzanie posiłków obędzie się bez niespodzianek.
 
Świat oszalał na punkcie trzeciego potomka brytyjskiej pary książęcej. Do Pałacu Kensington od kilku dni z całego świata napływają życzenia i prezenty. Gratulacje złożyła również znana i ceniona polska marka HEFRA, jedyny polski producent srebrnych i posrebrzanych sztućców. Najmłodszy potomek Księcia Williama i Kate Middleton – książę Louis - otrzyma z Polski piękną srebrną łyżeczkę z wygrawerowanym imieniem oraz datą urodzin.
 
Zdrowy styl życia w równowadze, powrót do źródeł natury i dbałość o doskonałe samopoczucie, to idee bliskie Katarzynie Bujakiewicz oraz marce Florina. W zgodzie z tymi trendami na rynku zadebiutowała nowa kolekcja garnków i naczyń polecana przez aktorkę. Emaliowane garnki i naczynia Florina by Emalia Pleszew należą do najzdrowszych artykułów w swojej kategorii, łączą najwyższą jakość materiałów z funkcjonalnym designem i pięknym wzornictwem.
 
 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 13

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo