Reklama
Czy możliwość zarządzania domem za pomocą innowacyjnej platformy internetowej z dowolnego miejsca i o każdej porze nie ułatwiłaby życia? Teraz to możliwe dzięki nowej linii urządzeń gospodarstwa domowego Siemens Home Connect. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Siemens proponuje koncepcję domu, którego zarządzanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne i dostosowane do codziennych sytuacji i potrzeb. Wirtualna platforma Home Connect to przede wszystkim możliwość zdalnego przygotowania obiadu dla dziecka, które wcześniej wróciło ze szkoły, zabrania… chłodziarki na zakupy, stały dostęp do usług Serwisu, a także korzystanie z najbogatszej na rynku bazy przepisów kulinarnych i kawy.
 
Dzięki technologii Dolby, telewizory LG OLED odtwarzają nie tylko obraz, ale także dźwięk zgodny z zamierzeniami twórców.
 

Seria: Małe jest piękne!

 

 

 

 

Liczba graczy: 1-4

Wiek: 8-99 lat
Czas gry: 20 minut

Autorzy: Eduardo Baraf, Steve Finn, Keith Matejka 

Ilustracje: Benjamin Shulman, Beth Sobel

Czytaj więcej...

Liczba graczy: 2-6
Wiek: 5-99 lat
Czas gry: 20 minut
Autorzy: Alena Lebedeva
Ilustracje: Nadegda Fedotova
 
Czego potrzeba dziecku, by został prawdziwym ninja? Na rynku debiutuje nowa kolekcja THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™, inspirowana pełnometrażowym filmem kinowym LEGO® NINJAGO® FILM, którego światowa premiera zaplanowana jest na 22 września! Twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać spotkania z odważnymi wojownikami ninja, by móc trenować z nimi sztukę walki Spinjitzu i przeżywać ekscytujące przygody. Pozwól mu odkryć jego wewnętrznego ninja i powołać do życia nową odsłonę uniwersum LEGO® NINJAGO®! THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™ dla wszystkich odważnych ninja!
 
Zupełnie zapomniały, jak się nazywają. Pomóż im, wymyślając dla nich nowe pseudonimy.
 
Małe co nieco dla malucha jeszcze nigdy nie było tak pyszne i zdrowe!
 
20 czerwca przy ulicy Mysiej 3 w Warszawie firma ABC KID zaprezentowała niezwykłe,  wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, jakim jest Babymoov All in one Nutribaby+ przeznaczone do przygotowywania rodzinnych posiłków z ukierunkowaniem na najmłodszych jej członków. Prezentacja okazała się ciekawym wydarzeniem, ponieważ urządzenie potrafi naprawdę wiele. Jego liczne funkcje zaproszonym gościom zaprezentowała znana blogerka kulinarna Agata Jędraszczak, autorka poczytnego bloga „Kuchnia Agaty”. Spotkanie poprowadziła znana doskonale z ekranu prezenterka - Paulina Sykut –Jeżyna. 
 
Nowoczesne telewizory to już nie tylko odbiorniki służące oglądaniu ulubionych programów, ponieważ dzięki ekranom OLED możemy cieszyć się wysoką jakością obrazu. Najnowsza wersja Android Smart TV daje nam dostęp do niezliczonej ilości treści – od muzyki, przez programy edukacyjne, rozrywkowe, seriale, aż po filmy. Przykuwający wzrok design i dbałość o detale sprawiają z kolei, że telewizor staje się stylowym wykończeniem wnętrza. Wszystkie te cechy posiada najnowszy, flagowy model OLED 9002 marki Philips.
 
Aromatyczna, pobudzająca - kawa to najbardziej lubiany napój pobudzający na świecie, jak również radosna część naszej kultury. Zapoczątkowała wiele stylów, sposobów przygotowania i preferencji zarówno w Polsce, jak i w innych regionach świata. Zyskała też mnóstwo zwolenników – to dzięki niej każdego ranka mamy energię do działania. W ciągu dnia odrywamy się od codziennych obowiązków, by delektować się zarówno smakiem, jak i aromatem tego wspaniałego napoju. Nie tylko stawia nas na nogi, ale jest również pretekstem do spotkań towarzyskich. A dzięki ziarnom, z których powstaje, można odkryć całą różnorodność jej smaków. 
Prawidłowe żywienie szczeniąt - IAMS PROACTIVE HEALTH bogata w kurczaka dla szczeniąt ras małych i średnich oraz dla szczeniąt dużych ras stworzona we współpracy z lekarzami weterynarii.

Strona 1 z 11

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo