Reklama
Myślicie, że pławiących się w luksusie ludzi widzieliście w „Dynastii”? To nic nie widzieliście! 
W Bajecznie bogatych Azjatach wszystko jest lepsze, większe i droższe. I jak w takiej scenerii ma sobie poradzić biedny, choć bardzo inteligentny Kopciuszek? 
 
 
Kevin Kwan pokazuje kult bogactwa i odsłania fascynujące kulisy życia najbogatszych Azjatów:
- Jak wyglada życie w Singapurze, najdroższym mieście na świecie?
- Jak to jest podróżować luksusowym prywatnym odrzutowcem z ajurwedyjskim studio jogi i spa na pokładzie?
- Co oznacza bycie szalenie bogatym?
 
Tego dowiecie się z brawurowo napisanej książki Kevina Kwana BAJECZNIE BOGACI AZJACI
Premiera książki z filmową okładką odbyła się 1.08.18!
 
31 sierpnia odbyła się premiera filmu:
 
Gdy Rachel Chu przyjęła zaproszenie Nicka, by spędzić wakacje w jego rodzinnym Singapurze, cieszyła się, że wreszcie pozna jego bliskich. To przecież normalna kolej rzeczy: kochają się, mieszkają razem w Nowym Jorku, jest im ze sobą dobrze. Kto wie, może za jakiś czas zostanie jego żoną?
 
Nick zapomniał jej jednak powiedzieć o pewnym drobiazgu. a może raczej o kilku. Otóż: jego rodzina mieszka w bajecznym pałacu z ogrodem wielkości całej dzielnicy, lata prywatnym odrzutowcem, w którym mieści się ajuwerdyjskie studio jogi i spa, przyjaźni się z królami, a Nick - tak się składa - uchodzi na najlepszą partię w Singapurze, na którą ostrzą sobie wypielęgnowane pazurki wszystkie tamtejsze bogate damy. Oj, będzie się działo!
 
Opisane przez Kevina Kwana bogate rody z Chin, Singapuru czy Tajwanu to istna Dynastia na sterydach: wszystko jest tu lepsze, większe i droższe. 
 
***
Kevin Kwan urodził sie w Singapurze, aktualnie mieszka na Manhattanie. Doskonale zna i przedstawia szczegóły życia najbogatszych Azjatów. W szalonym tempie zdobywa fanów na całym świecie, uwielbiają go redaktorki naczelne najwiekszych pism kobiecych jak „Vanity Fair”, „InStyle”, „Glamour”, „Vogue”.
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo