Reklama
Mrożąca krew w żyłach podróż przez lodowate serce mroku
 
Były detektyw Sam Berger otwiera oczy i nie ma pojęcia, gdzie jest. Otacza go biel, świat pozbawiony kształtów. Towarzyszy mu Molly Blom. Wkrótce Berger zaczyna rozumieć, że oboje uciekają przed wymiarem sprawiedliwości, który przestał być sprawiedliwy.
W zapierającej dech w piersiach kontynuacji międzynarodowego bestsellera Pustkowia Sam i Molly otrzymują zadanie powiązane z nieprzyjemną sprawą z przeszłości. Morderca już dawno został skazany i osadzony w więzieniu, ale czy to naprawdę on jest sprawcą? 
 
Arne Dahl pisarz, krytyk i redaktor, jeden z najwybitniejszych szwedzkich autorów kryminałów, za które otrzymał liczne prestiżowe nagrody literackie. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i sprzedały się w 4 milionach egzemplarzy. Po jedenastu książkach o Drużynie A oraz czterech częściach cyklu o grupie Opcop Arne Dahl przedstawia nową serię z parą detektywów Samem Bergerem i Molly Blom.
 
Nowa seria Arnego Dahla jest jeszcze odważniejsza i bardziej wciągająca niż dotychczasowe [...]. Dahl wspaniale buduje fabułę. Siłą tej powieści jest sposób ukazania Sama i Molly pośród białego krajobrazu, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zakończenie sugeruje dalszy ciąg. 
„Göteborgs-Posten”, Szwecja
 
W Bezdrożach wspaniałe opisy ciemności i chłodu są przeplatane angażującą fabułą. [...] Historia jest mistrzowsko skonstruowana, a do tego opowiedziana bardzo dobrym językiem. Arne Dahl zapewnia zgrabne dialogi i wnikliwe refleksje doprawione dyskretnym cierpkim humorem, który rozjaśnia mrok.
„VLT”, Szwecja
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo