Reklama
#nieoceniajpopysku to hasło tegorocznej Gali charytatywnej TY Fundujesz DOBRO! 2018, a zarazem akcja edukacyjna podjęta przez fundację AST, która zajmuje się niesieniem pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci" schronisk w całym kraju.
 
Gala odbędzie się 21 listopada 2018 o godz. 19:30 w Teatrze Kamienica. Podczas tej uroczystości zostaną przekazane środki na wsparcie inicjatyw: 
- Fundacji AST - fundacja na rzecz zwierząt niechcianych, która  zajmuje się niesieniem pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). 
- Fundacji i Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt - Viva!  od 18 lat chroni bezdomne zwierzęta stwarzając im drugą szansę. Prowadzi kampanie informacyjnie, wykłady w szkołach. Koncentruje się na działaniach promujących opiekę nad zwierzętami i ochronę praw zwierząt.
 
FINAŁ KONKURSU TOP FOR DOG 2018 
W II części wydarzenia odbędzie się rozstrzygniecie prestiżowego konkursu branży kynologicznej na najlepsze produkty, inicjatywy społeczne, osobowość roku - ogłoszenie zwycięzców i wręczenie statuetek konkursu TOP FOR DOG 2018 w poszczególnych kategoriach. To wydarzenie oraz działania charytatywne na rzecz zwierząt od wielu lat wspierają m.in. Karolina Pilarczyk, Michał Olszański, Emilian Kamiński, Katarzyna Dowbor, Dawid Zawadzki, Agnieszka Włodarczyk oraz przedstawiciele mediów, partnerzy medialni i merytoryczni, agencje fotograficzne. I licznie zgromadzeni goście ok. 300 osób. 
 
Ambasadorką akcji jest 
 
Karolina „CK" Pilarczyk, Podwójna Mistrzyni Europy w drifcie,  nazwana przez media Królową Polskiego Driftu. Jej pasja narodziła się już w 2004 r., i jest pierwszą licencjonowaną drifterką w Polsce, która zdobyła licencję King of Europe, King of Asia oraz PFD.
 
 
Z Fundacją AST związana jest od ponad 5 lat, skupiając się głównie na komunikacji medialnej oraz obalaniu stereotypu co do postrzegania psów rasy bull jako niebezpiecznej. Sama z Fundacji adoptowała dwa cudowne amstafy: Borysa i Tequilę, które są żywym przykładem tego, że są to psy o wielkim i kochającym sercu.
 
 
 
 
Link do strony www.topfordog.pl
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo