Reklama
Już 24 listopada 2018 r. do Hotelu Zamek Janów Podlaski zjadą się przedstawiciele najbardziej luksusowych marek. Podczas IX edycji Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018“ statuetki trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Ponadto po raz pierwszy wyłonimy Luksusowy Produkt, Luksusową Restaurację, Luksusowe Wydarzenie i Luksusowy Hotel, a także specjalne wyróżnienie  otrzymają "Twórcy Luksusu".  
 
 
 
Luksusowa Marka Roku to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. 
 
To jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium na całym świecie. Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 
 
Przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, na których wystawiać się będą firmy, które stawiają na najwyższą jakość. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych panelach dyskusyjsnych na temat branży luksusowej. 
 
To będzie luksusowy weekend nieustających atrakcji, koncertów, wystaw i pokazów mody. 
Kto otrzyma w tym roku tytuł Luksusowej Marki Roku? Przekonamy się już niebawem…
 
 
Już teraz wejdź na www.luksusowamarkaroku.pl i zgłoś się do nas! Weź udział w największym biznesowym wydarzeniu końca roku. 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo