Reklama
JUŻ W LISTOPADZIE
 
Zbliża się gala w otoczeniu najbardziej luksusowych marek. Już 24 listopada 2018 roku w Hotelu Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim odbędzie się IX edycja Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018”. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego  świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. 
 
 
 
Luksusowa Marka Roku, to jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka  wręczana luksusowym firmom, usługom  i produktom premium na całym świecie. Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania  nowych kontaktów biznesowych. 
 
Przez  cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, na których wystawiać się będą firmy, które stawiają na najwyższą jakość. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych panelach dyskusyjsnych na temat branży luksusowej. 
 
Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie gala oraz rozdanie statuetek „Luksusowa Marka Roku 2018”, które trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Ponadto po raz pierwszy wyłonimy Luksusowy Produkt, Luksusową Restaurację, Luksusowe Wydarzenie i Luksusowy Hotel , a także  specjalne wyróżnienie  otrzymają "Twórcy Luksusu".  
 
To będzie luksusowy weekend nieustających atrakcji, koncertów, wystaw i pokazów mody. 
Kto otrzyma w tym roku tytuł Luksusowej Marki Roku? Przekonamy się już niebawem…
 
Już teraz wejdź na www.luksusowamarkaroku.pl i zgłoś się do nas! Weź udział w największym biznesowym wydarzeniu końca roku. 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo