Reklama
Zoologiczny Market Handlowy Dog Day& Cat Day zaprasza 17-18 marca w godz. 10-18 (sobota) i w niedzielę w godz. 10-17 ul. Mińska 65 w Warszawie. 
 
Zakupy, warsztaty, spotkania, malowanie pisanek na rzecz bezdomnych zwierząt. Wstęp wolny dla zwiedzających i kupujących tych na dwóch i czterech łapach. Nie istotne czy masz szczeniaczka, kociaka, seniora, sportowca, kanapowca, pasibrzucha, alergika, rasowego czy kundelka, dachowca! 
 
Na stoiskach różnorodne karmy zarówno mokre, suche, gotowane i surowe, smakołyki, naturalne gryzaki, ciasteczka i wszelakie pyszności. Nie zabraknie ręcznie wykonywanych  kolorowych zabawek, piłek, szarpaków, smyczy, szelek, obróżek a nawet ubranek czy posłań dla pupili. 
 
Stoiska groomerskie oraz stoiska z artykułami pielęgnacyjnymi: szamponami, odżywkami, szczotkami czy nawet pachnącymi mgiełkami zapewnią pupilowi prawdziwie hollywoodzki look. Z wypielęgnowanymi zwierzakami będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie na stanowisku fotografa lub  selfie na foto-ściance! Każde zdjęcie zostanie opublikowane na stronie wydarzenia, a wybrane nagrodzone super niespodziankami!
 
Warto zajrzeć na stoiska producentów suplementów wspomagających zdrowie pupili. Można odwiedzić też stoisko kliniki weterynaryjnej i porozmawiać o stanie zdrowia swojego psa, poznać nowoczesne możliwości rehabilitacyjne. Na miejscu będą szkoleniowcy i behawioryści chętni do udzielenia porad z zakresu wychowania, szkolenia jak i planów sportowych. Może to okazja by poznać ukryty talent swojego czworonoga? 
 
Dog Day& Cat Day to również aktywności charytatywne, szansa do wsparcia Fundacji Karmimy Psiaki, JOKOT oraz możliwość zainteresowania się adopcją zwierzaka ze Schroniska na Paluchu i znalezienia swojej drugiej psiej połówki. Warszawski oddział Związku Kynologicznego podpowie na co zwracać uwagę przy zakupie, jak rozpoznać dobrego hodowcę i cieszyć się zdrowym, szczęśliwym psem. 
 
Będzie można własnoręcznie ozdobić pisankę, którą potem będzie dekoracją świątecznego stołu. Za każdą pomalowaną pisankę producenci podarują 1 kg karmy dla potrzebującego pieska lub kotka! Spędź ten dzień ze swoim pupilem! Pomóż tym, które jeszcze nie znalazły swojego ukochanego domu. Spotkaj się z innymi zwierzolubami, wymień się doświadczeniami, wypróbuj nowe produkty, poznaj wyroby polskich rzemieślników i wyjdź z uśmiechem i torbą pełną najfantastyczniejszych rzeczy dla twojego ukochanego pupila. 
 
 
Atrakcje dodatkowe jakie czekają to: 
- malowanie pisanek, każda pomalowana pisanka to 1 kg karmy dla bezdomniaków 
- strefa fryzjera czyli odświeżamy się na wiosnę (12 stoisk groomerskich)
- wykłady z zakresu marketingu zoologicznego
- konkursy na najsympatyczniejsze pary 
- zdjęcie z króliczkiem wielkanocnym na ściance 
 
Strefa „Adoptuj Warszawiaka” prowadzona przez Schronisko na Paluchu, a w niej: 
Konkursy/loterie – pytania z wiedzy o psach i kotach, spośród dobrych odpowiedzi co godzinę będą losowane 3 osoby, które dostaną zestaw gadżetów;
- selfie z psiakami – za umieszczenie na social mediach upominek;
- warsztaty robienia zabawek dla kotów, jak wybrać psa dla siebie, jak uszczęśliwić kota, najczęstsze problemy po adopcji, udzielanie pierwszej pomocy, warsztaty dla dzieci - jak być dobrym psijacielem;
- rozdawanie gry edukacyjnej dla najmłodszych;
- zbiórka pieniędzy;
- wystawa psów, które najdłużej czekają na domy;
- spotkania ze znanymi osobami od lat wspierającymi zwierzęta m.in. Katarzyną Moś, Bartoszem Obuchowiczem, Karoliną Pilarczyk, Andrzejem Supronem, Kasią Nova, Cayrą, Jarkiem Milnerem, Elizą Gwiazdą i Agnieszką Mrozińską.
 
Pomagamy
Weterynaryjny Bank Krwi imienia Milusia na #ZoologicznyMarketHandlowy twój pupil będzie mógł oddać krew, która może uratować życie choremu zwierzęciu.
 
Weterynaryjny Bank Krwi to pierwszy bank krwi dla psów i kotów w Polsce. Od 2003 roku, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu nieprzerwanie niesie pomoc chorym zwierzętom. Pomysł Banku wziął się z potrzeby – potrzeby ratunku dla chorego na hemofilię labradora Milusia, naszego patrona. Sposób działania i organizacji wzorowany jest na podobnych placówkach funkcjonujących od lat w USA. Krew jest dostępna dla lekarzy weterynarii przez 24 godziny na dobę, we wszystkie dni w roku – kto może zostać dawcą?: http://www.krewdlapsa.com/
 
 
Zapraszają organizatorzy „Dog&Sport” oraz „Rynek Zoologiczny”
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo