Reklama
2 grudnia 2017 r. w godzinach 10-18 w Warszawie w Soho Factory (ul. MIńska 25) odbędzie się największy w Polsce kiermasz dla psów DOG DAY Festiwal. Każdy właściciel czworonoga będzie mógł przyjść ze swoim psem i zrobić mikołajkowo świąteczne zakupy. Można będzie wszystkiego spróbować i przymierzyć zanim podejmie się decyzję o zakupie. A asortyment będzie imponujący: ponad 70 stoisk  - od pysznych karm, smakołyków, zabawek, legowisk, ubranek, gadżetów, przyrządów do higieny, usług, etc. Dodatkowo z racji świątecznego klimatu każdy właściciel ze swoim psem będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem na ściance i wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę dnia.
 
 
A okres świąteczny to czas kiedy staramy się być lepsi, pomagać innym, bardziej potrzebującym. Podczas wydarzenia będziemy wpierać Fundację Zwierzochron, która zajmuje się  opieką nad zwierzętami żyjącymi w schroniskach. Każdy w tym dniu może włączyć się w naszą Akcję malowania bombek. Za każdą pomalowaną bombkę firma Husse i Dolina Noteci przekażą 0,5 kg karmy. Im więcej pomalujemy bombek tym więcej karmy trafi do wybranych przez Zwierzochron schronisk. Może tak się stać, że firmy przekażą drugie tyle w prezencie świątecznym.  Tego w tym momencie nie wiemy, ale bardzo na to liczymy, więc im więcej osób, tym więcej kilogramów karmy dla podopiecznych schronisk.
 
Do akcji włączyło się wiele znanych osób pomagającym od lat zwierzętom m.in. Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka Mrozińska, Eliza Gwiazda. 
 
Dołącz do akcji i zmobilizuj swoich znajomych :) https://www.facebook.com/events/1438825916424529
 
Film z poprzedniej edycji  https://www.youtube.com/watch?v=9se4_nhwwyI
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo