Reklama
22 listopada br. w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się 4. edycja Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO podczas, której miał miejsce finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej TOP FOR DOG. 
 
 
Wzruszająca Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO pod hasłem Adoptuj seniora pozwoliła na udzielenie wsparcia trzem organizacjom Fundacji Węgielek, Schronisku na Paluchu i Staruszkowo zajmującym się psimi seniorami, którzy mają niestety nikłe szanse na adopcję, ale dzięki takiej akcji niektórzy z nich znaleźli dom, a także dzięki przekazanym środkom finansowym i materialnym mogą poprawić im byt. 
 
Nadal jest prowadzona akcja na FB Adoptuj seniora - Pokochaj staruszka. "Zależy nam na adopcji seniorów, które zasługują na to by swoje ostatnie lata życia spędzić otoczone miłością i ciepłem" - powiedziała Nina Gowin, pomysłodawczyni i organizatorka Gali. Do akcji włączyło się wiele znanych osób. Dołącz do akcji  #pokochajstaruszka.
 
 
Do czynienia dobra i pomocy czworonożnym przyjaciołom przyłączyły się swoimi działaniami: Agnieszka Włodarczyk, jurorka konkursu Topfordog i Osobowość Roku 2014, Michał Olszański Osobowość Roku 2016, Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda, Agnieszka Mrozińska, Kasia Nova, Joanna Majstrak, Stan Borys, Adrian Mielnik, Jarosław Milner. 
 
 
Tytuł OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 w konkursie Top for Dog za działania na rzecz zwierząt, ta nagroda w formie statuetki powędrowała do Joanny Krupy, która od wielu lat aktywnie walczy o prawa zwierząt i pomaga w adopcji zwierząt.
 
Całość wydarzenia uświetnił bardzo energetyczny występ Grupa MultiVisual finaliści programu Mam Talent.
Galę poprowadził Tomek Dunowski  dziennikarz Radia Kolor. 
Szczegółowe informacje na: www.topfordog.pl
 
mat. prasowe
fot. Robert Kobyliński

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo