Reklama
Ideą konkursu Top for Dog jest promowanie najlepszych produktów, usług, firm i inicjatyw społecznych. Obserwujemy, że z roku na rok rośnie świadomość zarówno firm, jak i konsumentów. Firmy starają się jeszcze bardziej ulepszać swoje produkty, a co za tym idzie, dbają aby naszym zwierzakom żyło się lepiej, zdrowiej i bezpieczniej. Właściciele psów z coraz większą dokładnością wybierają zarówno usługi jaki i produkty do pielęgnacji, suplementy, karmy, akcesoria czy zabawki.
Oferta rynkowa stale się powiększa, coraz trudnej jest wybrać te produkty, które cechuje najwyższa jakość. Często decyzja o zakupie zapada pod kątem  dostępności oferty, ceny i reklamy.  Dlatego też, organizator, wydawca magazynu Dog&Sport i 8 osobowa Kapituła konkursu ustaliła, że celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku. Decydują walory przede wszystkim jakościowe i użytkowe, jak również, kształtujące trendy na rynku zoologicznym, poprzez swoją innowacyjność czy ekologiczność. 
 
Produkty, zgłoszone do 4 edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych z najlepszych na rynku. W tym roku ocenie zostały poddane w 16 kategoriach: produkty, usługi, sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowcy roku. Zgłoszone produkty oprócz opisu na stronie konkursu, są poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów. Dzięki temu każdy konsument może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt. 
 
Podobnie, jak w poprzednich 3 edycjach, zgłoszone produkty są oceniane przez konsumentów, którzy w tajnym, internetowym głosowaniu zdecydują, które produkty otrzymają statuetkę – symbol jakości i popularności danego produktu lub usługi oraz nagrodę specjalną Sportowiec Roku, Inicjatywa Społeczna. Dodatkowo Kapituła konkursu przyzna nagrody specjalne  dla wyróżniających się na tle konkurencji: The Best 2017, Firma Roku 2017, Debiut Roku 2017,  Nagroda Specjalna 2017 oraz Osobowość Roku 2017 za działania na rzecz zwierząt. 
 
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek laureatom konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali charytatywnej „Ty Fundujesz Dobro” – 22.11.2017 r. (środa) w Teatrze Kamienica w Warszawie. Organizatorem konkursu jest magazyn Dog&Sport. 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo