Reklama
Już 15 czerwca w Warsaw Trade Tower odbędzie się druga edycja Crypto Future Conference.  Wydarzenie charakteryzuje się skondensowaną wiedzą, przekazywaną w ciągu jednego dnia. Po lunchu organizujemy warsztaty z tradingu i kryptokoparek. Wiedzę przekażą m.in. Przedstawiciele firm Profit Plus, Krypto Raport, Fraktal Trading, Fibonacci Tram School, Kryptokopanie.pl
 
Chcesz, aby Twój pupil miał wyjątkową obrożę, a Ty zrobisz coś dobrego, zajrzyj na Allegro!
 
Zapraszamy na aukcję obroży dla pupili zaprojektowanych przez Cayrę, Kasię Moś, Agnieszkę Mrozińską, Karolinę Pilarczyk i Bartka Obuchowicza. Pieniądze zebrane z aukcji zostaną przeznaczone na podopiecznych Fundacji Karmimypsiaki.pl, aukcja na http://charytatywni.allegro.pl
 
E-commerce Summit, czyli świat internetowego handlu – zarejestruj się bezpłatnie na kongres, już 26 kwietnia 2018
 
 
Już 23 marca 2018 podczas 23. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro w Warszawie odbędzie się tradycyjnie kolejna, już XIII Festiwal Kuchni Greckiej.
Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Konferencja E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy.
 
 
 
Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług. Dostarczy cennych narzędzi, generujących zwrot z inwestycji, wiodących koncepcji, porad i strategii. Udział w wydarzeniu będzie szansą na spotkanie kluczowych graczy branżowych, którzy mogą pomóc w zwiększeniu jakości i efektywności twojego biznesu internetowego.
Zoologiczny Market Handlowy Dog Day& Cat Day zaprasza 17-18 marca w godz. 10-18 (sobota) i w niedzielę w godz. 10-17 ul. Mińska 65 w Warszawie. 
 
Zakupy, warsztaty, spotkania, malowanie pisanek na rzecz bezdomnych zwierząt. Wstęp wolny dla zwiedzających i kupujących tych na dwóch i czterech łapach. Nie istotne czy masz szczeniaczka, kociaka, seniora, sportowca, kanapowca, pasibrzucha, alergika, rasowego czy kundelka, dachowca! 
 
Z chmury internetowej świadomie bądź nie korzysta tak naprawdę każdy z nas. Jeżeli macie konto na portalu społecznościowym, gracie w gry online albo robicie e-zakupy to macie z nią do czynienia.  
 
 
Jesteś programistą, interesujesz się najnowszymi technologiami? A może szukasz inspiracji do działania? 
 
 
Firma Sharpeo po raz kolejny organizuje spotkanie z serii Fire Talk. Tym razem tematem przewodnim będzie: Jak programować, pisać i zarabiać? Wydarzenie odbędzie się w czwartek 15 lutego br., o godzinie 18:30, w Warszawskim coworkingu HubHub.
 
 
 
 
XIII Festiwal Kuchni Greckiej odbędzie się już 23 marca 2018 podczas 22. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych

EuroGastro
 
w Centrum Targowo-Kongresowe (ul. Marsa 56 c, Warszawa)
 
 
Rozwój sztucznej inteligencji to dla ludzi zarówno szansa, jak i zagrożenie. Czy w przyszłości roboty nas zastąpią i będą w stanie wykonywać naszą pracę? Na ten temat będzie można posłuchać już 25 stycznia na najbliższym spotkaniu Fire Talk.
 

Strona 1 z 48

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo