Reklama
#nieoceniajpopysku to hasło tegorocznej Gali charytatywnej TY Fundujesz DOBRO! 2018, a zarazem akcja edukacyjna podjęta przez fundację AST, która zajmuje się niesieniem pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci" schronisk w całym kraju.
Już 24 listopada 2018 r. do Hotelu Zamek Janów Podlaski zjadą się przedstawiciele najbardziej luksusowych marek. Podczas IX edycji Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018“ statuetki trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Ponadto po raz pierwszy wyłonimy Luksusowy Produkt, Luksusową Restaurację, Luksusowe Wydarzenie i Luksusowy Hotel, a także specjalne wyróżnienie  otrzymają "Twórcy Luksusu".  
 
W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu pragniemy zaprosić Państwa do udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2019 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Patronem Medialnym Kongresu jest Świat Elit. Temat przewodni brzmi: „Rok 2019: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”
 
Największy pokaz mody folk w kraju - ”POLKI FOLKI VIII” już wkrótce! Tegoroczna edycja odbędzie się 28 października 2018 roku i będzie to już 8 impreza z tej serii. Jak co roku wydarzenie oparte jest na konkretnym motywie przewodnim, w tym będą to elementy folkloru polskiego w wybuchowym połączeniu z folklorem naszych wschodnich sąsiadów – Ukrainy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Roksolana Bogutska sławna Projektantka z Ukrainy której kolekcje inspirowane tradycją to elegancki luksus i zadziwiająca mieszanka ukraińskich motywów nawiązujących do kultury narodowej.  
 
JUŻ W LISTOPADZIE
 
Zbliża się gala w otoczeniu najbardziej luksusowych marek. Już 24 listopada 2018 roku w Hotelu Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim odbędzie się IX edycja Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018”. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego  świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. 
 
W październiku uszy i oczy świata biznesu będą zwrócone w stronę Katowic i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Tam bowiem odbędzie się największe w Europie wydarzenie biznesowe dla firm sektora MŚP. Postęp technologiczny w kontekście ludzi i odpowiedzialności to temat przewodni 8 Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Rejestracja na wydarzenie właśnie wystartowała.
 
Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce ponownie!
 20 września 2018 na stadionie PGE Narodowym!
Już we wrześniu, po raz piąty  będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Daj się odkryć i odwiedź strefę Kariery IT na Narodowym. Poprzednie edycje wydarzenia okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej!
 

 
Zapraszamy do debaty z ekspertami podczas konferencji "Ubezpieczenia – nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży"
 
19 września 2018 roku w Warszawie
 
 
 
Różnorodność produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku sprawia, że firmy muszą konkurować zarówno na płaszczyźnie pozyskania nowego klienta, jak i utrzymania dotychczasowych kontrahentów zapewniając im kompleksowy i wysoki standard usług. Dobra oferta musi być wielokanałowa. Ponadto, komunikacja we wszystkich kanałach powinna być treściowo spójna, inaczej momentalnie straci wiarygodność. Musi charakteryzować się ciągłością, czyli procesy zapoczątkowane w jednym kanale powinny być płynnie kontynuowane we wszystkich innych, gdziekolwiek podejmie je klient. 
 
 

Strona 1 z 49

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo