Reklama

monstersBohaterki spektaklu "Monsters" wykonując słynne songi Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz Renaty Przemyk relacjonują mroczne wydarzenia. Poruszające interpretacje piosenek w wykonaniu czterech aktorek Teatru Rampa sprawiają, że chce się ich słuchać bez końca. Sprawdźmy dlaczego?

To niezwykły spektakl, który łączy w sobie na pozór sprzeczne elementy: grozę, szokujące wyznania i liryczne spowiedzi. Ale to właśnie ta piorunująca mieszanka wywołuje w nas raz dreszcz emocji a innym razem łzy wzruszenia. W tym widowisku przez cały czas horror miesza się z czarnym humorem a chłodny dystans z sympatią wobec morderczyń, które - jak w telewizyjnym show - opowiadają publicznie o swoich najskrytszych tajemnicach.

Na scenie cztery wspaniale śpiewające aktorki i sceniczne indywidualności. Bawiąca temperamentem Małgorzata Duda-Kozera, mistrzyni lirycznych ballad Ewa Lorska, emanująca seksapilem famme fatale Dominika Łakomska oraz znana z The Voice of Poland Dorota Osińska - potężny głos w filigranowej posturze.

Kreują skrajnie różne postaci, które łączy jedno: zaplanowane morderstwa, do których każda z nich stworzyła własną historię. Dzięki temu, co zrobiły stały się bohaterkami pierwszych stron gazet i programów telewizyjnych. Bez wątpienia stały się sławne, a mass media uczyniły je częścią współczesnej kultury masowej. Bez wątpienia warto zobaczyć teatralno-muzyczną wersję tych autentycznych, poruszających historii...

Zapraszamy w 29 i 30 stycznia 2015 roku!

mat. prasowe Teatr Rampa

 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo