Reklama

Już 29 maja do sklepów trafił debiutancki album zespołu DwaA pt. „Mały, wielki świat”. Na płycie znalazło się 11 przebojowych, nowoczesnych i popowych utworów, zaśpiewanych przez Agatę Wyszyńską. Wszystkie utwory skomponował autor wielu przebojów Andrzej Mrowiec. Piosenki, promujące album, to tytułowy „Mały, wielki świat” oraz „Do końca świata”. Powstały do nich teledyski. Obecnie w stacjach radiowych gości trzeci singiel z płyty, pt. „Uratuj mnie”.

 

Płytę można zamawiać w następujących miejscach:
MJM Music PL: http://goo.gl/T2bYb5
iTunes: https://goo.gl/Y8MI1p
Google Play: http://goo.gl/6zwfo9
Amazon: http://goo.gl/doku80

Basistą i głównym dowodzącym w zespole DwaA jest Andrzej Mrowiec - kompozytor i autor wielu utworów dla takich wykonawców jak np. Wanda i Banda, Trubadurzy, Sami, Andrzej Rybiński, Jacek Skubikowski, czy Danuta Błażejczyk. Na koncie ma dwie długogrające płyty z zespołem Abracadabra (2003 r.) i Abra (2004 r.). Z tym ostatnim zespołem zajął trzecie miejsce w krajowych eliminacjach do Eurowizji w 2005 r. z piosenką „Le Luxe”.


 

Charyzmatyczną wokalistką, o specyficznej barwie głosu jest Agata Wyszyńska, której muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Udzielała się w wielu projektach muzycznych, uczestnicząc niejednokrotnie w procesie tworzenia muzyki, oraz pisząc teksty. Brała udział w kilku muzycznych programach telewizyjnych. Można było ją zobaczyć w Bitwie na głosy z udziałem zwycięskiej drużyny Piotra Kupichy (Feel), gdzie zebrała bardzo dobre opinie po solowym wykonaniu piosenki „Use Somebody” zespołu Kings Of Leon. Wystąpiła w drugiej edycji X Factor, śpiewając utwór „Make You Feel My Love” - zebrała oklaski na stojąco od publiczności, oraz będących w jury Kuby Wojewódzkiego i Tatiany Okupnik. Brała udział w Szansie na sukces z udziałem Ś.P. Markiem Jackowskim, gdzie zwyciężyła program, brawuro wykonując piosenkę „Krakowski spleen”.

 
 

Tracklista:
01.    Uratuj mnie
02. Twój największy błąd
03. Mały, wielki świat
04. Sama nocą
05. Nie pójdę do nieba
06. Do końca świata
07. Brakuje mi
08. Dwa razy dwa
09. Gdy nie mam nic
10. Zamknij mnie
11. Ja i ty

mat. prasowe MJM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo