Reklama

love plyta„Love” to kolejna część serii wydawniczej MTJ „Classics”, która jest już dostępna w sprzedaży. Na trzypłytowym wydawnictwie znajdują się wyłącznie najpiękniejsze utwory o miłości. Idealna propozycja dla zakochanych, ale także dla wszystkich, którzy po prostu lubią piękne i niezapomniane kompozycje.

Tematem przewodnim wydawnictwa jest zjawisko, które inspiruje i napędza do działania artystów w każdej dziedzinie sztuki – miłość. Niezależnie od gatunku, stylu czy nawet uwarunkowań kulturalnych, uczucie to jest najwdzięczniejszym tematem dla każdego, kto pisze piosenki i chce z nimi dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Bo jak wiadomo miłość dotyczy wszystkich, wszędzie i zawsze.

Wydawnictwo zawiera m. in. takie ponadczasowe miłosne klasyki jak “You Can’t Hurry Love” The Supremes, „The Power of Love” Jennifer Rush, „Lessons in Love” Level 42, „Is This Love?” Allison Moye, „Never Never Love” Simply Red, „Love is All Around” Wet Wet Wet czy “Im Not in Love” 10 CC. Te i wiele innych kompozycji znamy doskonale z radia, telewizji czy kina.

Każdy, kto zastanawiał się nad odpowiednim prezentem na Walentynki, ma problem z głowy. „Love" to idealny podarunek dla osoby, która wie, domyśla się, lub niebawem ma się dopiero przekonać, że ktoś o niej myśli.

mat. prasowe: Wytwórnia Muzyczna MTJ

 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo