Reklama
laura_mvula_1Debiutancka płyta młodej, pięknej i utalentowanej Brytyjki. Laura Mvula to muzyczne objawienie na Wyspach Brytyjskich. W 2013 r. wokalistka otrzymała nominację do BRIT Awards 2013 w kategorii Critics' Choice Award. Radio BBC umieściło ją na #4 w plebiscycie artystów, w których pokładane są duże nadzieje - BBC Sound of 2013. The Evening Standard ogłosił ją "Głosem 2013". Również Magazyn Clash wróżył jej wielką karierę - "Piękny głos i dusza, skieruj oczy ku niebu i obserwuj, jak ta dziewczyna zdobywa szczyty sławy."

„Sing To The Moon” ukazał się na CD i w wersji deluxe (na 2 CD). Album wypełniony jest charakterystycznymi dźwiękami bębnów i uroczymi melodiami uzupełnionymi głębokim głosem artystki o soulowym brzmieniu. Rezultat to wyjątkowe brzmienie, które zachwyciło nawet krytyków. Laura Mvula urodziła się w Birmingham, gdzie ukończyła konserwatorium muzyczne. Jej muzyka to połączenie soulowych brzmień i pełnego emocji wokalu, odnaleźć tu można odniesienia do Niny Simone, George'a Gershwina czy nawet Bjork.


Utwory:
1. Like The Morning Dew
2. Make Me Lovely
3. Green Garden
4. Can't Live With The World
5. Is There Anybody Out There ?
6. Father, Father
7. That's Alright
8. She
9. I Don't Know What The Weather Will Be
10. Sing To The Moon
11. Flying Without You
12. Diamonds

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo