Reklama
mccartney_3Na kanale VEVO przed chwilą zostal udostępniony najnowszy teledysk Paula McCartneya do utworu „Queenie Eye” z plyty NEW. W teledysku udział wzięli: Paul McCartney, Giles Martin, Jack Savoretti, Johnny Depp, Alice Eve, Tracey Ullman, Daphne Selfe, James Corden, Jeremy Irons, Tamara Rojo, Jude Law, Sean Penn, Ariana Di Lorenzo, Chris Pine, Laura Bailey, Tom Ford, Gary Barlow, Kate Moss, Peter Blake, Meryl Streep, Lily Cole.

„Queenie Eye” wyprokukował Paul Epworth, to jeden z kluczowych utworów na płycie. To właśnie ten utwór został wykonany przez Paula na żywo w Covent Garden podczas spontanicznego show, którego świadkami była ogromna widownia.

Piosenka odnosi się do melodii, którą Paul zapamiętał z dzieciństwa, które spędził w Liverpoolu: „Queenie eye, queenie eye, who's got the ball? It isn't in my pocket. O-U-T spells OUT!” Paul w następujący sposób odnosi się do tego tematu: Melodia pochodzi z gry ulicznej, w którą miałem zwyczaj się bawić gdy byłem dzieckiem. Tego typu rzeczy zawsze się do Ciebie przykleją. Zawsze lubiłem rytm tej piosenki.

Video do singla „Queenie Eye” zostało nakręcone na początku października w Abbey Road. Reżyserem materiału jest Simon Aboud.Video zapowiadajce kolejny signiel z udziałem Johnny Deppa:

{youtube}VESMcMhI82w{/youtube}

mat. prasowe Universal Music Polska

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo