Reklama
katie_melua_1Wydanie swojej szóstej, studyjnej płyty "Ketevan" KATIE MELUA zaplanowała w dziesiątą rocznicę sukcesu swojego debiutanckiego albumu "Call Of The Search" i w dzień swoich 29 urodzin. Jakby tego było mało tytuł tez nie jest przypadkowy. Katevan to gruzińskie imie artystki albowiem urodziła się właśnie w Gruzji. Potem przeniosła się z rodzicami do Belfastu i Surrey a od paru lat mieszka w Londynie. Swoją prawdziwą muzyczną karierę rozpoczęła od podpisania kontraktu z niezależną wytwórnią Dramatico. Zadebiutowała w 2003 roku singlem "The Closest Thing To Crazy" i od tej pory konsekwentnie budowała swoją pozycję jednej z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek młodego pokolenia. Wystarczy powiedzieć, że do tej pory sprzedała na całym świecie ponad 11 milionów płyt, milion biletów na koncerty oraz zdobyła 56 platynowych płyt.

"I Will Be There", utwór promujący nowa płytę napisany przez długoletniego twórcę przebojów Katy Mike’a Batta po raz pierwszy został publicznie zaśpiewany przez artystkę na Gali Koronacyjnej w Pałacu Buckingham, 11 lipca tego roku z okazji 60 rocznicy koronacji królowej Elżbiety 2. Taka piosenka to doskonałe wprowadzenie do bardzo osobistej płyty. "Nie chciałam tylko śpiewać na tym albumie. Wróciłam do pisania, do wspomnień, do przeszłości, którą doskonale podsumowuje moje gruzińskie imię Ketevan". - mówi Katie. A czego artystka oczekuje po nowej płycie, mając na koncie spektakularne sukcesy swoich poprzednich wydawnictw? "Mam nadzieję, że ludziom spodobają się moje piosenki, pełne romansu, melancholii, inspirowane bluesem czy jazzem, czasami w stylu retro. Każdy odbiorca ma różne oczekiwania, ale mam nadzieję, że różnorodność utworów na Ketevan spowoduje, że znajdzie na nim coś dla siebie."

"Miałam w życiu wiele momentów, z których jestem dumna” – mówi Katy o dotychczasowych 10 latach swojej pełnej sukcesów kariery. „Najważniejsze jest to, że przez te dziesięć lat publiczność cały czas chciała mnie oglądać na scenie. Bycie ciągle w trasie jest dla mnie wszystkim, i to nieważne, czy byłam na szczytach list przebojów czy nie. Jeżdżenie w trasy koncertowe, granie koncertów, doświadczanie magii sceny to najlepsza część mojej pracy ... granie muzyki na żywo przed publicznością nie daje się porównać z niczym innym na świecie".

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo