Reklama
Każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest poprawna dykcja. Książka „Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia” przeznaczona jest zarówno dla osób, które pracują głosem na co dzień – dziennikarzy, aktorów, prezenterów, nauczycieli – jak i dla wszystkich, którzy chcieliby usprawnić swoją wymowę, od ludzi biznesu po studentów przygotowujących się do egzaminu.
 
Nauka dykcji jest najśmieszniejszą i najradośniejszą nauką znaną we współczesnym świecie. Czy oznacza to, że jest nauką niepoważną? Absolutnie nie – jest to jak najbardziej poważna wiedza, wypracowana przez lata, przez bardzo poważnych ludzi. Najśmieszniejsza i najradośniejsza jest dlatego, że w czasie jej zdobywania możecie i powinniście się dobrze bawić. – pisze autor, Mirosław Oczkoś, we wstępie do książki. Dzięki podstawowym informacjom teoretycznym zawartym w tej książce można lepiej poznać aparat mowy, a ćwiczenia i łamańce językowe usprawnią wymowę i pomogą utrwalić nabyte umiejętności. Zaproponowane ćwiczenia rozluźniające i rozgrzewające, doskonalące dykcję, usprawniające pracę języka, warg, szczęk i podniebienia miękkiego można wykonywać wszędzie – w domu, w samochodzie, w drodze do pracy. 
 
Do książki dołączono płytę CD z nagraniami pomagającymi w ćwiczeniu wymowy. Publikacji towarzyszą również dostępne w internecie – na stronie www.sztukamowienia.pl – filmy edukacyjne z autorem w roli głównej.
 
 
Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia, Mirosław Oczkoś
Wydawnictwo RM
Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl
 
mat. prasowe Wydawnictwo RM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo