Reklama
Na jeden dzień Poznań stał się stolicą polskiej, nostalgicznej piosenki, a wszystko to za sprawą muzycznych legend, które przybyły do stolicy Wielkopolski by wziąć udział w koncercie jubileuszowym założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego! Na scenie obok jubilata pojawili się najwięksi minionych czasów Edward Hulewicz, Marek Fijałkowski z zespołu Arianie, Roman Gerczak ze swoim przebojem Zabralaś mi lato, Wojciech Hoffmann z Turbo, czy też królowa telewizyjnego koncertu życzeń Danuta Mizgalska, legendom polskiej, którego tego dnia oprócz wykonania przebojów z repertuaru Czerwonych Gitar zaprezentowali swoje największe hity towarzyszyli młodzi wykonawcy wśród których znaleźli się Leon Myszkowski i Michał Harasimiuk – tworzący duet DJ-ski Døuble Løud3rs, Sandra Lewandowska, Dawid Piskorski, czy też piosenkarz i tancerz z USA – Damon Hodges!
 
Oni po prostu zawładnęli sceną, wszyscy razem śpiewaliśmy i tańczyliśmy, poruszając się w jednym rytmie, to była prawdziwa magia, którą stworzyli artyści biorący udział w naszym koncercie. Nie spodziewaliśmy się, ani takiej frekwencji ze strony gości, ani też gwiazd, które nie dość, że licznie przybyli na naszą imprezę, to także ukazali swe niezwykle utalentowane oblicze prezentując swoje ponadczasowe przeboje. – mówi Patryk Boro z Celebration Productuons, producent koncertu. Koncert, który okazał się wielkim sukcesem to dopiero początek, ponieważ już w grudniu zobaczycie go jeszcze raz wraz z nowymi efektami wizualnymi, wyjątkowym montażem i wcześniej niepublikowanymi materiałami na DVD. – dodaje Łukasz Powaga, producent z ramienia FILM EVENT TV PRODUCTION, która odpowiedzialna była za rejestrację video koncertu. Producent eventu firma Celebration Productions, która tego dnia obchodziła też 7 urodziny swojego istnienia zapowiada już kontynuacje sprawdzonej formy, jak udało nam się dowiedzieć już w grudniu wystartuje nowy wyjątkowy projekt koncertowy w którym wystąpią zarówno artyści znani z poprzedniej produkcji, jak i nazwiska z dawnych lat, których tak bardzo pragnie publiczność.
 
 
 
Podczas swojego jubileuszu Bernard Dornowski podziękował zgromadzonym za niespodzianki, jakie dla niego przygotowali oraz nagrody, które otrzymał, czyli Złotą Nutę Nestia, którą wręczył Krzysztof Szewczyk w imieniu MTV24, ATV, Imperium Kobiet, oraz nagrodę specjalną Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska! Na scenie zespół ex Czerwone Gitary wraz z liderem Bernardem Dornowskim zaprezentowali się po niezwykłej metamorfozie znanej stylistki fryzur Magdaleny Kozicy oraz Mirosławy Nowinki i w niezwykłych kreacjach zaprojektowanych przez francuską projektantkę Agnés Wuyam!
 
 
Zapraszamy do śledzenia oficjalnych mediów Celebration Productions www.facebook.com/celebration.prod gdzie pojawią się informację o nadchodzących projektach.
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo