Reklama
Pierwszy pokaz przedpremierowy
30 sierpnia o godz. 18:00
 
Na widzów będzie czekała wyjątkowa niespodzianka przygotowana przez aktorów.
 
 
 
 
Scenariusz spotkania:
18:00 - wprowadzenie z udziałem prof. Wawrzyńca Konarskiego (profesora nadzwyczajnego w Grupie Uczelni Vistula)
18:20 - projekcja filmu
 
   
Prawdziwa historia Dywizjonu 303 inspirowana bestsellerem „Dywizjon 303” Arkadego Fiedlera.
 
Poznaj historię legendarnego Dywizjonu 303. Poznaj pilotów, bez których zwycięstwo nad Niemcami w Bitwie o Anglię nie byłoby możliwe. Poznaj bohaterów, których odwagę przewyższał jedynie patriotyzm.
 
Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.
 
W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.
 
W rolach głównych występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Krzysztof Kwiatkowski, Anna Prus i Cara Theobold.
 
Dywizjon 303 – bohaterstwo mamy we krwi!
 
Ceny biletów na pokazy przedpremierowe w tygodniu:
29 zł BILET NORMALNY
23 zł BILET ULGOWY (uczniowie, studenci, seniorzy)
20 zł KARTA KINOMANA
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo