Reklama
                                                                                                                                             „7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH” już na Blue-ray i DVD!
Znakomita komedia, która zgromadziła ponad 1 130 000 widzów w kinach!
 
Gwiazdorska obsada: Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Polk, Barbara Kurdej-Szatan.
„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to znakomity film twórców hitów kinowych ostatnich lat – „Och, Karol 2”, „Nigdy w życiu” i „Nie kłam kochanie”, który kontynuuje tradycję kultowych polskich komedii. Przebojowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Alicją Bachledą-Curuś, Maciejem Zakościelnym, Zbigniewem Zamachowskim, Mikołajem Roznerskim, Pawłem Domagałą, Aleksandrą Hamkało, Leszkiem Lichotą, Dominiką Kluźniak, Piotrem Głowackim, Piotrem Polkiem i Barbarą Kurdej-Szatan ukazała się właśnie na DVD i Blu-ray™ !
 
Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. Najbardziej pożądani i cenieni aktorzy polskiego kina w zaskakujących kreacjach: Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Polki i Barbara Kurdej-Szatan. Film twórców największych hitów kinowych ostatnich lat - „Och, Karol 2”, „Nigdy w życiu” i „Nie kłam kochanie”, który w kinach zobaczyło ponad 1 130 000 widzów!
 
- Po przeczytaniu scenariusza od razu wiedziałam, że nadszedł czas by zagrać w polskim filmie. Jest świetnie napisany, świeży i interesujący” – mówi odtwórczyni jednej z głównych ról Alicja Bachleda-Curuś.
 
- To naprawdę piękny film. Piękna komedia obyczajowa o mężczyznach, trochę nostalgiczna i wzruszająca - podkreśla Paweł Domagała.
 
 
O FILMIE
Beztroskiemu Filipowi (Paweł Domagała) nie wiedzie się zawodowo, ale nie przejmuje się tym, co będzie jutro. Gdy straci kolejną pracę, Zosia (Aleksandra Hamkało), z którą spotyka się od trzech miesięcy, oznajmia mu, że jest w ciąży. Dopiero wtedy przekona się, czym jest podejmowanie ważnych decyzji. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) wszystko się udaje – jest cenionym pracownikiem agencji reklamowej i planuje ślub z piękną narzeczoną Basią (Alicja Bachleda-Curuś). Coraz częściej zastanawia się jednak, czy chce spędzić przyszłość u jej boku... Gdy pozna seksowną blondynkę Monikę (Joanna Opozda), będzie musiał zdecydować, na czym mu najbardziej zależy. Czy dokona dobrego wyboru? 
 
Producent muzyczny i playboy Kordian (Maciej Zakościelny) pozornie ma wszystko, czego pragnie każdy facet: jeździ sportowym samochodem, mieszka w apartamencie, uwielbiają go kobiety. Ale czy jest szczęśliwy? Do myślenia da mu spotkanie z Rickym (Zbigniew Zamachowski), gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Ten ekscentryczny artysta - mimo że cieszy się ogromną popularnością - jest samotny. Najbardziej pragnie mieć prawdziwego przyjaciela i w tej roli upatrzył sobie Kordiana. Tylko, czy to będzie odwzajemniona przyjaźń? 
Stefan (Leszek Lichota), weteran wojny w Afganistanie, po powrocie do kraju nie radzi sobie z emocjami. Żona Julia (Dominik Kluźniak) coraz trudniej znosi jego wybuchy agresji, zwłaszcza że chce mieć u boku wrażliwego i spokojnego mężczyznę, który będzie wzorem do naśladowania dla jej kilkuletniego synka Olka (Feliks Matecki). Takim człowiekiem jest Jarosław (Piotr Głowacki), inspektor sanepidu, usilnie poszukujący w życiu miłości. Sprawia wrażenie nieporadnego i wstydliwego, ale to odpowiedzialny i wrażliwy facet. Tylko czy jakaś kobieta to w końcu dostrzeże?
 
Film wyreżyserowany przez Kingę Lewińską powstał na podstawie scenariusza Piotra Wereśniaka i  Kacpra Szymańskiego. Piotr Wereśniak jest także obok Tadeusza Lampki jednym z producentów filmu.
Piotr Wereśniak to laureat licznych nagród - w tym amerykańskiej Hartley-Merrill Award - autor scenariusza do kultowego "Kilera" (reż. J. Machulski) oraz dialogów do głośnej ekranizacji "Pana Tadeusza" w reż. Andrzeja Wajdy. Jego komedie ("Nie kłam, kochanie!", "Och, Karol 2", „Wkręceni” i „Wkręceni 2”) za każdym razem przyciągają do kin miliony widzów. Na małym ekranie Piotr Wereśniak realizuje największe, serialowe hity: "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia", "Kryminalni". Tadeusz Lampka to ojciec sukcesu wielu hitów kinowych (m.in. „Och, Karol 2”, „Nigdy w życiu”, „Nie kłam kochanie”, „Wkręceni” i „Wkręceni 2”).
 
- Najbardziej lubię komedię. Jest kusząca z paru względów. Przede wszystkim jako wyzwanie - bo to bardzo trudny gatunek. Poza tym w komedii od razu widać efekt pracy. Wystarczy pójść do kina i sprawdzić, czy widzowie się śmieją - mówi Piotr Wereśniak.
 
Film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” trafił na ekrany kin w lutym 2016 roku, do tej pory obejrzało go już ponad 1 130 000 widzów. Sukces odniosła także piosenka promująca film „7 rzeczy” w wykonaniu Libera i Mateusza Ziółko, do której muzykę napisała Sylwia Grzeszczak.
 
WYDANIE BLU-RAY™ I DVD 
Film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” jest już dostępny na DVD i Blu-ray™!
Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne, w tym:
Kulisy filmu
Zwiastun kinowy
Teledysk
Making of 
Galeria zdjęć
 
Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
 
Oglądaj nas 
 
Dołącz do nas
 
Obserwuj nas
 
***
Galapagos Sp. z o.o.  to niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, założona w 2007 roku przez Andrzeja Łudzińskiego (uprzednio Dyrektora Generalnego polskiego oddziału Warner Home Video) i Tomasza Kopcia (współzałożyciela spółki muzycznej Pomaton, obecnie Warner  Music Poland). Galapagos Sp. z o.o. jest kluczowym dystrybutorem  na rynku rozrywki domowej i rozprowadza filmy DVD oraz Blu-ray i Blu-ray 3D Warner Bros., New Line Cinema oraz HBO. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD oraz Blu-ray i Blu-ray 3D opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar i Marvel oraz produkcji wytwórni LucasFilm, a także oferty DVD LEGO, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i niezależnych polskich producentów.
 
MTL Maxfilm to jeden z największych polskich niezależnych producentów filmowych, który działa na rynku od 1991 roku. Związany z firmą zespół twórców filmowych ma na koncie wiele sukcesów kinowych i telewizyjnych. Popularność, jaką nieustannie cieszą się produkcje MTL Maxfilm, ma swoje źródła przede wszystkim w talencie ludzi skupionych wokół producenta Tadeusza Lampki. Dzięki pasji twórczej powstały tak bardzo lubiane przez widzów i nagradzane seriale: „M jak miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Na dobre i na złe” czy „Kryminalni”, a wcześniej szereg filmów dla dzieci i młodzieży. MTL Maxfilm jest także uznanym producentem filmów fabularnych, które zdobyły serca polskich widzów, m.in. komedii „Zróbmy sobie wnuka” oraz kinowych hitów „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nie kłam, kochanie”, „Och Karol 2”, „Wkręceni” czy „Wkręceni 2”.
 
 
mat. prasowe Galapagos Sp. z o.o., www.galapagos.com.pl
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo